۳ تیر ۱۴۰۲، ۱۳:۱۰
کد خبرنگار: 2204
کد خبر: 85149785
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

هشت هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق در خراسان جنوبی کشف شد

بیرجند - ایرنا - هشت هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق از پنج دستگاه خودرو در جاده‌های شهرستان‌های بیرجند و نهبندان کشف شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند روز شنبه گفت: ماموران انتظامی این شهرستان در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به ۲ دستگاه کامیون مشکوک شدند و خودروها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

سرهنگ احمدرضا کارگر افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از خودروها، پنج هزار و ۴۰۰ لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی را کشف کردند.

وی گفت: ۲ دستگاه خودرو توقیف و ۲ متهم دستگیر که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

توقیف سه دستگاه خودرو شوتی در نهبندان

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان هم گفت: ماموران انتظامی این شهرستان در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای فرعی شهرستان به سه دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و آنها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

سرهنگ رمضان مرادی اظهار داشت: پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از خودروها، سه هزار و ۱۰۰ لیتر سوخت قاچاق کشف شد.

وی افزود: ماموران در این خصوص سه دستگاه خودرو توقیف و سه نفر متهم را دستگیر کردند که به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی بیان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با مرکز ۱۱۰ تماس بگیرند یا از طریق پیامک با سامانه ۱۱۰۵۶ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

خراسان جنوبی به مرکزیت بیرجند ۱۱ شهرستان دارد و سوخت در کنار دام و طیور بیشترین کشفیات کالای قاچاق را در این استان به خود اختصاص داده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha