۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۹:۱۸
کد خبر: 85117031
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

برنامه های دهه کرامت در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۹:۱۸
کد خبر: 85117031
برنامه های دهه کرامت در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

یاسوج- ایرنا- مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱٠٠ عنوان برنامه متنوع در دهه کرامت در استان برگزار می‌شود و به مدت ۱۱ روز خدام امام رضا (ع) در تمام شهرستان‌ها، بخش‌ها و مناطق محروم استان حضور خواهند داشت.

ستار هدایت خواه روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شانزدهمین دوره از جشن‌های زیر سایه خورشید در حال آغاز بوده و به مدت ۱۱ روز خدام امام رضا (ع) در تمام شهرستان‌ها، بخش‌ها و مناطق محروم استان حضور خواهند داشت.

وی با اشاره به حضور پرچم امام رضا (ع) در استان، افزود: دیدار خادمان با بیماران، فعالان فرهنگی و دهها دیدار دیگر در این جشن‌ها دیده شده است.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: امروز «جشن روز دختر» در پارک ولایت را خواهیم داشت، همچنین خدام رضوی در این جشن حضور خواهند داشت.

هدایت خواه تصریح کرد: روز دوم دهه کرامت شاهد حضور پرچم امام رضا (ع) و خدام در منطقه زیلایی بوده و برنامه در روز سوم برنامه در پاتاوه و روستاهای اطراف خواهد بود.

وی ادامه داد: در روز چهارم حضور خدام در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح و اعزام به لوداب و روستاهای اطراف را داریم.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در روز پنجم از دهه کرامت، خادمان امام رضا (ع) عازم شهر دهدشت شده و شب جشن بزرگ شهرستان چرام را داریم.

هدایت خواه تاکید کرد: در روز ششم دهه کرامت، خدام در بخش سوق حضور یافته و بعد از آن جشن بزرگ شهر دهدشت برگزار می‌شود و در روز هفتم از دهه کرامت، خدام گرانقدر در مناطق محروم دیشموک و قلعه رئیسی حاضر خواهند داشت.

وی عنوان کرد: برای روز روز هشتم حضور در بهمئی و لنده و روز نهم حضور و برنامه‌های گچساران و باشت را داریم و روز دهم حضور خادمان، دیدار بزرگ با مردن یاسوج پیش بینی شده و در روز یازدهم که مصادف با میلاد امام رضا (ع) است، حضور در حاشیه شهر یاسوج پیش بینی شده است.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد، شعار جشن‌های «زیر سایه خورشید» را «خدمت کریمانه، همدلی و امید آفرینی» عنوان کرد و ادامه داد: همچنین بسته‌های ارزاق بین نیازمندان توزیع و در همه شهرستان‌ها سفره کرامت رضوی در شب میلاد امام رضا (ع) با پوشش هفت هزار نفر برپا می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha