۳۰ هزار عدد انواع مواد محترقه قاچاق در میاندوآب کشف شد

مهاباد - ایرنا - فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: طی عملیات ضربتی توسط ماموران انتظامی این شهرستان، ۳۰ هزار عدد انواع مواد محترقه خارجی قاچاق و غیرمجاز کشف و ضبط شد.

سرهنگ فخرالدین رستم پور روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ماموران انتظامی این شهرستان با انجام تحقیقات پلیسی و اشراف اطلاعاتی، فردی که اقدام به فروش مواد محترقه و آتش زای قاچاق و غیرمجاز می‌کرد را شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی قضایی وارد عمل شده و طی سه عملیات غافلگیرانه در بازرسی منزل متهم، تعداد ۳۰ هزار عدد انواع مواد محترقه و آتش زای قاچاق و غیرمجاز کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب در ادامه گفت: در این رابطه سه نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ رستم پور از شهروندان به عنوان حامیان پلیس خواست که علاوه بر آموزش فرزندان خود درباره خطرات و عواقب استفاده از مواد آتش زای خطرناک، هرگونه مواد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

وی ادامه داد: پلیس از طریق تلفن و پیامک ۱۱۰ با سر شماره تلفن ۱۱۰۴۴ به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شهروندان است و تلفن گویای ۱۹۷ بطور شبانه روزی آماده دریافت انتقاد، پیشنهاد، شکایت و تقدیر از فراجا تعیین شده است.

میاندوآب با ۲۸۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha