شهردار منطقه ۲۰:جانبازان پرچمداران انقلاب اسلامی هستند

شهرری- ایرنا- شهردار منطقه ۲۰ گفت: جانبازان به تاسی از راه حضرت ابوالفضل(ع) علم انقلاب اسلامی را به دست گرفته اند و سلامتی و زندگی خود را برای پرچمداری این انقلاب نثار کرده اند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد ناظم رضوی شهردار منطقه ۲۰ نخستین مسئولی بود که به همراه معاونان و شهردار ناحیه دیلمان در دفتر ایرنا استان تهران حضور یافت و ضمن قدردانی از تلاش خبرنگاران این رسانه، با تجلیل از رضایی مجد رئیس این دفتر و جانباز دفاع مقدس، مقام جانبازان را گرامیداشت.

ناظم رضوی در این دیدار ضمن استقبال از گسترش همکاری های ۲ جانبه با ایرنا استان تهران، گفت: پیشنهاد و مباحثی که از سوی رسانه ها مطرح می شود می تواند به بهبود روند خدمت رسانی در سطح شهرری و منطقه ۲۰ کمک کند.

شهردار منطقه ۲۰:جانبازان پرچمداران انقلاب اسلامی هستند

سالروز میلاد حضرت ابوالفضل(ع) به عنوان روز جانباز نامگذاری شده است، همین مساله بهانه ای شد تا تعدادی از مدیران روز شنبه با حضور در دفتر ایرنا استان تهران از "رضا رضایی مجد" جانباز دوران دفاع مقدس و برادر شهید تقدیر کنند.

شهردار منطقه ۲۰:جانبازان پرچمداران انقلاب اسلامی هستند

رسانه ها باید رویه منصفانه ای را در پیش بگیرند

مهدیه حسنی مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری نیز با حضور در دفتر ایرنا استان تهران، ضمن بزرگداشت روز جانباز، گفت: شهرستان ری ظرفیت های خبری و رسانه ای قابل توجهی دارد اما وجود شکاف های عمیق در میان اصحاب رسانه، مانع از بهره برداری قابل قبول از این توانمندی ها می شود.

وی تاکید کرد: باید در کنار حمایت از اصحاب رسانه، خبرنگاران نیز رویه منصفانه ای را در انعکاس اخبار در پیش بگیرند و بدون حب و بغض به اطلاع رسانی بپردازند.

شهردار منطقه ۲۰:جانبازان پرچمداران انقلاب اسلامی هستند

حسنی اظهار داشت: نمی توان از مسئولان انتظار حمایت و پشتیبانی از خبرنگاران را داشت اما در عمل برخی از اصحاب رسانه با تندروی یا عمل بی موقع، فضای تعامل و انعکاس صادقانه اخبار را غبار آلود کنند.

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با بیان اینکه ایرنا فضای مناسبی برای ایجاد تعادل در رویه اطلاع رسانی دارد، گفت: می توان از چنین ظرفیتی برای اطلاع رسانی مناسب و منصفانه در سطح این شهرستان نیز بهره گرفت.

شهردار منطقه ۲۰:جانبازان پرچمداران انقلاب اسلامی هستند

ایرنا ظرفیتی بزرگ در میان رسانه هاست

مصطفی قاضی زاده رئیس بسیج رسانه ای استان تهران نیز در دیدار با رئیس و خبرنگاران ایرنا استان تهران این خبرگزاری را دارای ظرفیتی ارزشمند در میان رسانه ها دانست که نیروهای آن تجربه فعالیت حرفه ای در عرصه هایی مانند جنگ تحمیلی را داشته اند و حتی برخی از آنان به شهادت رسیده اند یا به درجه جانبازی نائل آمده اند که از جمله آنان می توان به امثال مسئول ایرنای استان تهران اشاره کرد.

وی اضافه کرد: باید از توان و تجربه خبرنگاران با سابقه ایرنا بهره گرفت و با برپایی دوره های آموزشی آن را به دیگر علاقه مندان به حوزه رسانه منتقل کرد.

شهردار منطقه ۲۰:جانبازان پرچمداران انقلاب اسلامی هستند

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha