۵ بهمن ۱۴۰۱، ۱۱:۵۷
کد خبرنگار: 979
کد خبر: 85009204
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۸۹ سرمایه‌گذار جدید صنعتی در سبزوار پای کار آمدند

سبزوار- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: از ابتدای امسال ۸۹ سرمایه‌گذار و فعال اقتصادی جدید برای فعالیت در بخش صنعت این شهرستان، با هدف ایجاد اشتغال پایدار و رونق‌بخشی به کسب و کارها پای کار آمده‌اند.

حسین شریعتمدار تهرانی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف صنعتی، تولیدی، فرآوری و کشاورزی اعلام آمادگی کرده اند که مجوز تاسیس و توسعه صنعتی برای آنها صادر شده است.

وی افزود: این تعداد مجوز صنعتی صادر شده برای شهرستان سبزوار با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری ۱۲ هزار میلیارد ریال است که با اجرای طرح‌های صنعتی برای هزار و ۷۳۳ نفر در شهرستان سبزوار اشتغالزایی ایجاد می‌شود.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار اظهار داشت: همچنین در قالب فعالیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان سبزوار در حوزه‌های صدور مجوز، امهال تسهیلات و جذب تسهیلات جدید بانکی بررسی شده است.

شریعتمدار تهرانی افزود: علاوه بر بهره‌برداری از طرحهای شاخص صنعتی، احداث و توسعه شهرک صنعتی شماره ۲ سبزوار، صدور مجوز آغاز عملیات اجرایی منطقه ویژه اقتصادی سبزوار، استقرار اداره گمرگ، دفتر نمایندگی نظام مهندسی معدن و نمایندگی استاندارد در این شهرستان در سالهای اخیر محقق شده است.

سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد دارای ۲ شهرک صنعتی با ۷۰ واحد صنعتی فعال است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha