محدودیت بارسا برای حریفان پرخطر؛ هواداران رئال سوسیداد محدودیتی ندارند

تهران- ایرنا- باشگاه بارسلونا، محدودیت‌هایی را برای برخی هواداران پرخطر تیم‌های مختلف در نیوکمپ اعمال خواهد کرد با این وجود، هواداران رئال‌سوسیداد از این قاعده مستثنی خواهند بود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، تیم‌های بارسلونا و رئال‌سوسیداد در حالی امشب در مرحله یک‌چهارم نهایی کوپا دل‌ری در نیوکمپ به مصاف هم خواهند رفت که این دیدار پیش از برگزاری با حاشیه‌هایی همراه است.

در رسانه‌ها عنوان شد که باشگاه بارسلونا برای حضور تماشاگران تیم حریف محدودیت‌هایی وضع کرده و حتی ایمانول آلگواسیل سرمربی رئال سوسیداد در کنفرانس خبری نیز به این موضوع واکنش نشان داد و آن را شرم‌آور خواند و گفت: بسیار ناراحت‌کننده است که یک هوادار نمی‌تواند در دفاع از تیمش با پیراهن تیم وارد استادیوم شود.

هرچند این مطلب از سوی بارسا به‌شدت رد شد و اعلام کردند که ممنوعیتی از سوی بارسا برای ورود هواداران رئال به نیوکمپ با پیراهن‌های خود وجود ندارد و آنها می‌توانند با پیراهن‌های آبی و سفید در بازی یک‌چهارم نهایی جام حذفی حاضر باشند.

این پروتکلی است که کاتالان‌ها در برخی از مسابقات آن را فعال کرده‌اند، نمونه آن بازی بارسلونا مقابل اسپانیول یا بازی‌های پرخطر برابر رئال‌مادرید و اتلتیکومادرید که هواداران این دو تیم تنها باید در محل‌های مشخص شده که مخصوص آنها است با پیراهن تیم‌هایشان حاضر شوند. باشگاه بارسلون این مرتبه اطمینان داد که برای هواداران رئال سوسیداد هیچ مانعی وجود نخواهد داشت.

اختصاص تنها ۱۶۸ بلیت به هواداران سوسیداد هم موضوع دیگری بود که بازی امشب بارسلونا را با حاشیه‌های بیشتری روبه‌رو کرده است. زیرا معمولاً در بازی‌های اروپایی حداقل ۵ درصد صندلی‌ها به هواداران تیم مهمان اختصاص می‌یابد. البته در فوتبال اسپانیا و حتی لالیگا هیچ قانونی در این‌ رابطه وجود ندارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha