دشمن هدفمندانه برای ضربه زدن به سپاه برنامه ریزی می‌کند

بوشهر - ایرنا - سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن هدفمندانه با به‌کارگیری نیروهای کارآزموده در فضای مجازی در تلاش است سپاه را از چشم ملت بیاندازد اما این نیروی ارزشی پاسدار انقلاب، ملت و خانه تربیت پاسدارانی مانند قاسم سلیمانی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار رمضان شریف روز پنجشنبه در آیین گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: این درحالی است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی توانمند رهبر معظم انقلاب است و در پرتوی هدایت‌های امام (ره) اجازه به ثمر رسیدن نقشه‌های آنان را نمی‌دهد.

او با اشاره به لشکرکشی‌های آمریکا به افغانستان و عراق افزود: یکی از مقام‌های آمریکایی پس از ۱۸ سال از ناکامی آمریکا در افغانستان، اعتراف کرده است که تمامی هدف‌ها و رشته‌های آمریکا با بکارگیری امکانات فراوان در افغانستان و عراق با یک سخنرانی یک ساعته رهبر جمهوری اسلامی ایران پنبه شد.

مسئول روابط‌عمومی سپاه ادامه داد: دشمن امروز دریافته است که دلیل همه ناکامی‌های آنان در این سال‌ها تدابیر ولی فقیه است به همین علت تمام هجمه آنها در اغتشاش‌های اخیر به سمت رهبر معظم انقلاب طراحی شد.

شریف گفت: دشمن با استفاده از فرصت گسست نسلی در کشور یک تصویر غیرواقعی از جمهوری اسلامی در فضای مجازی به نمایش گذاشت و می‌خواهد این‌گونه بگوید که انگار همه دنیا خوب و تنها ایران پر از مشکلات است.

وی با اشاره به برخی کم‌کاری‌ها برای معرفی انقلاب، ادامه داد: آشنا نکردن جوانان با تاریخ انقلاب و نشان ندادن تصویر واقعی و درستی از دستاوردهای آن ، مهمترین غفلت ما در این برهه بوده است.

سخنگوی سپاه افزود: آلمان که از حامیان اصلی صدام در جنگ هشت ساله با ایران بود اکنون رئیس‌جمهورش با یک فوتبالیست عصبی ‌مزاج ایران که علیه جمهوری اسلامی موضع‌گیری می‌کند ملاقات کرده و رئیس‌جمهور فرانسه؛ کشوری که هنوز صدای صوت میراژهایش در جنگ صدام با ایران در گوش ماست و جوانان با بمب‌های آن تکه‌تکه می‌شدند، با یک زن خبرنگار خودفروخته دیدار می‌کند، یا زنی که با هم‌فرقه‌ای‌هایش ۱۷ هزار نفر از مردم و مسئولان کشور را ترور کرده اکنون دم از آزادی می‌زند؛ جوانان ما باید بدانند که اینان چه کسانی بودند و چه بر سر مردم آوردند.

برنامه سپاه شناساندن دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل های تازه است 

وی ادامه داد: واقعیت میدان با فضای مجازی متفاوت است و سپاه برنامه دارد تا دستاوردهای انقلاب اسلامی را بیش از گذشته به نسل‌های تازه بشناساند.

شریف با اشاره به برخورداری استان بوشهر از جوانان متعهد و قهرمان، گفت: شهید نادر مهدوی که در خلیج فارس در برابر آمریکا ایستاد، یک قاسم سلیمانی بوشهری است.

مسئول روابط‌عمومی سپاه ادامه داد: من با شهید مهدوی هم‌رزم بودم و از نزدیک او را می‌شناختم؛ اما دریغ که برخی ممکن است او را نشناسند و باید این معرفی‌ها شکل بگیرد.

سپاه خانه تربیت افراد مانند قاسم سلیمانی است 

شریف با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب درباره سردار سلیمانی که "خصوصیات شهید سلیمانی را ماورایی و دست‌نیافتنی نکنید" گفت: این یعنی همچنان می‌توان در ایران اسلامی افرادی مانند قاسم سلیمانی داشت و سپاه خانه تربیت افرادی مانند قاسم سلیمانی است.

وی تاکید کرد: چه‌بسا اکنون نیز افراد شاخصی هستند که هنوز ناشناخته و یا کمتر شناخته‌شده هستند و باید جوانان را تربیت کرد و به آنان میدان داد.

مسئول روابط‌عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سردار سلیمانی همه هستی خود را در کف دست گذاشت و برای پیاده شدن تدابیر رهبر معظم انقلاب شبانه‌روز نمی‌شناخت؛ بزرگ‌ترین انتقام از مستکبران، تداوم راه آن شهید و تکثیر افرادی مانند او در جبهه مقاومت اسلامی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha