۲۷ آبان ۱۴۰۱، ۱۳:۵۰
کد خبرنگار: 939
کد خبر: 84946544
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه زنجان: در فتنه اخیر حساسیت بیشتری باید داشته باشیم

زنجان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: ملت ایران همیشه با حضور خود در صحنه غبار فتنه را کنار زده است و در فتنه اخیر حساسیت بیشتری لازم است داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام علی خاتمی در خطبه های این هفته زنجان افزود: امروز دشمن با جنگ ترکیبی و تمام ایادی خود به میدان آمده است، طی روزهای گذشته آشوبگران با آتش زدن پرچم کشور، ۱۷ پرچم تجزیه طلبانه را به نمایش گذاشته اند، اینجا دیگر جای غفلت و ساکت ماندن نیست. 
وی به موضع گیری های خصمانه سران آمریکا علیه ایران در وقایع اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: امروز دشمن و ایادی اش علنی وارد میدان شده اند. 
حجت الاسلام خاتمی با بیان اینکه هر کس آمریکا را دلسوز ملت ایران بداند، ساده لوح است، گفت: باید با زبان خوش به نوجوانان بگوییم که برای چه آمریکا برای ضربه زدن به ایران این همه سرمایه گذاری می کند، اگر دلسوز ایران هستند چرا تحمل پیشرفت های ما را ندارند و مدام تاریکی را نشان می دهند، باید بدانیم نه آمریکا و نه رژیم جعلی صهیونیستی و نه آل سعود دلسوز ملت ایران نیستند. 
امام جمعه زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به هفته بسیج اشاره کرد و گفت: تشکیل بسیج از آینده نگرانه ترین حرکت‌های حضرت امام (ره) بود و هر چه از انقلاب سپری می شود آنانی که دلسوز این نظام هستند می دانند که تشکیل بسیج یک فکر و اندیشه الهی بود. 
وی به اهمیت بسیج در بین قشر دانشجویان و طلاب اشاره کرد و افزود: حضرت امام(ره) بسیج دانشجویی و طلاب را از ضروری ترین مسائل می دانستند. 
حجت الاسلام خاتمی خاطرنشان کرد: در جریانات اخیر اهمیت دانشگاه خودش را بهتر نشان داد، اساتید و گردانندگان مراکز علمی باید بدانند دشمن کجا سرمایه گذاری می کند و با چه حرف هایی به اغتشاش دامن می زند. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: مردم بصیر ایران چند هفته است که هشیارانه دشمن را رصد می کنند و در صحنه هستند.
وی با بیان اینکه هر فرد ایرانی بالقوه یک بسیجی است، اظهار داشت: هر ایرانی که دلش برای استقلال و سربلندی کشور بتپد، بسیجی است حالا چه کارت عضویت داشته باشد و یا نداشته باشد. 

امام جمعه زنجان در بخش دیگر از سخنان خود با بیان اینکه انتظار فرج، افضل اعمال است، اظهار داشت: انتظار برای ظهور امام زمان (عج) به این معناست که اقداماتی کنیم و هر کس باید این اقدام را اول از خودش شروع کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha