۲۰ مهر ۱۴۰۱، ۲۳:۳۲
کد خبر: 84910940
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

حضور امیدبخش وزیر ورزش در شهرستان میانه

۲۰ مهر ۱۴۰۱، ۲۳:۳۲
کد خبر: 84910940
حضور امیدبخش وزیر ورزش در شهرستان میانه

تبریز - ایرنا - سفر امروز چهارشنبه وزیر ورزش و هیات همراه به میانه برای بازدید از طرح های ورزشی این شهرستان، بسترسازی امیدآفرینی در میان مردم شد.

به گزارش ایرنا، حمید سجادی امروز در راس هیاتی در یک اقدام مردم پسند و هم راستا با سیاست های اعلامی دولت عدالت محور در شهرستان ۱۹۰ هزار نفری میانه در جنوب آذربایجان شرقی حضور یافت تا نشان دهد که دولت اهتمام و توجه ویژه ای به مناطق محروم و شهرستان ها دارد.

حضور وزیر ورزش و جوانان کشورمان و هیات همراه در میانه موجی از خوشحالی و امیدواری مردم و به ویژه ورزشکاران و فعالان ورزشی این شهرستان را که در رشته هایی مانند تکواندو در سطح جهان زبانزد است، به دنبال داشت.

ادای احترام وزیر ورزش به مادر شهید اهل میانه‌

وزیر ورزش در سفر امروز خود به شهرستان میانه در بازدید از ورزشگاه شهید «سرانجام» شهرستان، از مادر شهید سرافرازی که این ورزشگاه به نام او نامگذاری شده است، تجلیل و قدردانی کرد. 

سجادی که با خیر مقدم قربانعلی وفائیان، از پیشکسوتان ورزش شهرستان میانه و استقبال جامعه ورزش این شهر، وارد میانه شده بود، با اهدای لوحی به مادر این شهید بزرگوار ادای احترام کرد.

سجادی همچنین در این دیدار، دستور رفع نواقصات ورزشگاه پنجهزاری شهید سرانجام را داد و از ساختمان جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه که در طبقه اول این ورزشگاه تاسیس شده است، دیدار کرد.

حضور امیدبخش وزیر ورزش در شهرستان میانه

وعده تاسیس خانه تکواندو میانه

وزیر ورزش کشورمان در سفر به شهرستان میانه همچنین قول تاسیس خانه تکواندویی در شأن شهرستان را داد.

سجادی بعد از بازدید از ورزشگاه «شهید سرانجام» میانه، راهی مجموعه ورزشی «تختی» شد و قول داد در حد امکان تلاش خواهد کرد که زمین خاکی این ورزشگاه چمن شود.

وی در ادامه با استقبال تکواندوکاران شهرستان میانه وارد خانه تکواندو این شهرستان شده و با احد فلاحی‌راد ، مربی نامدار میانه و قهرمانان تکواندوکار این شهرستان دیدار کرد.

سجادی در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات مربیان و ورزشکاران تکواندوکار میانه که نقش بسزایی در موفقیت‌های بین‌المللی کشورمان داشته اند، قول داد خانه تکواندویی در شان شهرستان میانه تاسیس گردد.

دیدار از خانه کشتی میانه و کشتی‌گیران این شهرستان برنامه بعدی وزیر ورزش و جوانان در سفر یکروزه به میانه بود و فرصتی هم فراهم شد تا مسعود هاشم‌زاده، مربی کشتی میانه و نفر چهارم المپیک با وزیر، دیدار و مشکلات کشتی این شهرستان را بازگو نماید.

دیدار از مجموعه ورزشی «یوسف کرمی» آخرین ایستگاه سفر وزیر ورزش به شهرستان میانه بود و او در این بازدید، دستور ساخت دیوار صخره‌نوردی به ارتفاع ۱۲ متر را داد تا این رشته ورزشی هم از سفر نفر اول ورزش کشور منتفع شود. 

حضور امیدبخش وزیر ورزش در شهرستان میانه

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha