گزارش وزارت اطلاعات از لیدری گروهک‌های ضد انقلاب در«پروژه بی‌ثبات‌سازی ایران»

تهران - ایرنا - سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی گفت: طبق گزارش وزارت اطلاعات به اعضای فراکسیون، دستگیری‌های صورت گرفته از لیدرهای اغتشاشات حاکی از مشارکت گروه‌های ضدانقلاب در «پروژه بی‌ثبات‌سازی ایران» است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، ابوالفضل عمویی در توضیح جلسه روز سه‌شنبه (۱۹ مهرماه) فراکسیون انقلاب اسلامی با موضوع بررسی ناآرامی های اخیر گفت: در این جلسه یکی از معاونین وزارت اطلاعات گزارشی از ابعاد مختلف این تحولات ارائه کرد و تعدادی از نمایندگان نظرات خود را در این باره بیان کردند.

سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی افزود: طبق مباحث جلسه، تحولات اخیر هم مبانی و بستر اجتماعی دارد و هم در عین حال دشمنان انقلاب در چارچوب جنگ شناختی، پروژه بی‌ثبات‌سازی در ایران را دنبال می‌کنند.

وی یادآور شد: براساس اطلاعات ارائه شده، دستگیری‌های صورت گرفته از لیدرهای اغتشاشات حاکی از مشارکت گروه‌های مختلف ضدانقلاب در اغتشاشات است.

عمویی خاطرنشان کرد: نمایندگان عضو فراکسیون نیز ضمن توجه برای حل و فصل موارد نارضایتی های مردمی بر برخورد قاطع با عوامل وابسته به گروهک‌های معاند که با هدف ناامنی سازی جامعه به آسایش اجتماعی ضربه زدند، تاکید کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha