شمسایی: در آرامش کامل هستیم/ این تیم برای همه است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: همه‌چیز ایده‌آل است و تیم در آرامش کامل به سر می‌برد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال درباره آخرین وضعیت تیم ایران در فاصله دو روز مانده تا اولین دیدار در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۲، اظهار داشت:‌ همه‌چیز ایده‌آل است. تیم در آرامش کامل به سر می‌برد و تمرینات به خوبی انجام می‌شود. با تمهیداتی که سرپرست تیم ملی در نظر گرفته‌ است، حسین طیبی و مسلم اولاد قباد نیز به جمع ما اضافه می‌شوند.

وی  ادامه داد: برای یک تقابل بسیار جذاب و دیدنی در مسابقات آسیایی آماده می‌شویم. فکر می‌کنم بازیکنانی که حقشان بود به مسابقات آسیایی راه پیدا کردند. امیدوارم خانواده فوتسال بداند که این تیم برای همه است و برای وحید شمسایی نیست.

سرمربی تیم ملی افزود: بعد از اتفاقی که افتاد و مصطفی نظری و یکی از بازیکنان ارزشمند کشورمان از ما جدا شد، فدراسیون فوتبال در تلاش است تا اصغر قهرمانی یکی از بازیکنان اسبق و مربی اسبق تیم ملی به جمع ما اضافه شود.

شمسایی گفت: فراموش نکنیم این جوانانی که امروز میانگین سنی شان بین ۲۵ تا ۲۶ سال رسیده، مقدمه‌ای برای یک شروع جدید برای نسل بعدی هستند و امیدوارم بتوانند جا پای بزرگان بگذارند.

سرمربی تیم ملی عنوان کرد: همه سراغ بهترین‌های آسیا را در گذشته می‌گرفتند. تمامی آن بازیکنان قدیمی روزی بجای بازیکنان دیگر آمدند. جامعه فوتسال ما باید این موضوع که جوانان ما با تمام وجود تلاش می‌کنند تا افتخار آفرین باشند، احترام بگذارد. آنچه که برای من حائز اهمیت است، نظم، انضباط و هدفمند بودن کارم بوده و فقط به فوتسال نگاه کردم. من مطمئنم که این جوانان آمده‌اند تا کار بزرگی کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha