تصادف در محورهای خراسان رضوی ۱۰ نفر را روانه بیمارستان کرد

مشهد- ایرنا- مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: ۱۰ نفر بر اثر ۲ تصادف در محورهای خراسان رضوی طی روز دوشنبه مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

محمد علیشاهی دوشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اثر برخورد خودروی سواری پراید و سمند در محور قوچان- چناران که حوالی ساعت ۲۱ رخ داد، پنج  نفر مصدوم شدند.

وی بیان کرد: پس از وقوع حادثه یک دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام و مصدومان به بیمارستان موسی بن جعفر قوچان منتقل شدند.

مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ادامه  گفت: در تصادف  دیگر بر اثر برخورد خودروی نیسان وانت و سمند در محور مشهد- سرخس پنج نفر مجروح شدند.

علیشاهی افزود: این حادثه صبح دوشنبه پ رخ داد که برای امداد رسانی ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه مصدوم بدحال در حادثه مزبور گزارش نشده است،  ادامه داد: یک مصدوم این حادثه در محل درمان و چهار مصدوم دیگر به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد منتقل شدند.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در ۱۷ شهرستان خراسان رضوی ۸۰ درصد از جمعیت ۶ میلیون و ۸۷۰ هزار نفری این استان را زیر پوشش دارد و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به جمعیت ۱۶ شهرستان دیگر این استان بر عهده دانشگاه‌های علوم پزشکی سبزوار، گناباد، تربت‌حیدریه و دانشکده‌های پزشکی نیشابور و تربت‌جام است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha