دبیر: نتیجه انتخابات هیئت رئیسه اتحادیه جهانی مشخص بود/۲ سال دیگر فرد دیگری را معرفی می‌کنیم

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه نتایج انتخابات هیئت رئیسه از قبل معلوم بود گفت: حضورم در انتخابات در دقیقه ۹۰ رخ داد و ۲ سال دیگر فرد دیگری را معرفی خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا، علیرضا دبیر پس از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی اظهار کرد: در انتخابات امروز نه من وقت داشتم و نه اینکه می‌توانستم کار دیگری انجام دهم و پس از انصراف حمید سوریان در دقیقه ۹۰ حضور یافتم. باید بگویم انتخابات برگزار شد و از قبل معلوم بود که چه اتفاقی خواهد افتاد.

وی تصریح کرد: به دنبال کارهای دیگری هستم تا با روحیه من سازوکار باشد. در شورا بازی‌ها مشخص است و باید اولویت بندی کرد تا سیستم نتیجه بگیرد.

دبیر ادامه داد: برای آنکه یک کرسی کسب کنیم روحیه من اینگونه نیست که دائم مسافرت بروم، من اهل مسافرت نیستم. این افراد از ساعت ۸ تا ۹ شب در رستوران‌ها می‌نشینند و صحبت می‌کنند ولی من ۹ ونیم شب می‌خوابم و روحیات من مسافرت کردن نیست.

وی خاطر نشان کرد: سه سال پیش به حمید سوریان گفتم که سخت است و برای رای به کشورها بروم. برای کسب نتیجه یک فردی را پیدا خواهیم کرد که اهل تعامل و مسافرت باشد.

رییس فدراسیون کشتی در خصوص موفقیت در رده‌های پایه کشتی آزاد و فرنگی بیان کرد: اولویت‌بندی خواهیم کرد که تیم‌ها نتیجه لازم را کسب کنند و تمام تمرکزم در رده‌های مختلف خواهد بود و در یک جایی داوری و میزبانی گرفتن نیز مهم است.

علیرضا دبیر امروز در انتخابات هیئت رییسه اتحادیه جهانی کشتی با کسب ۲۵ رای نتوانست، حدنصاب لازم را بدست آورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha