۲۰ مرداد ۱۴۰۱، ۲۲:۰۶
کد خبرنگار: 2668
کد خبر: 84850666
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ۲ میلیون بطری آب اربعین در مرز مهران توزیع می کند

ایلام - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ایلام گفت: این ‌نهاد اجرایی بیش از ۲ میلیون بطری آب معدنی سرد بین زائران اربعین حسینی(ع) در مرز مهران تامین و توزیع خواهد کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان ایلام، محمد زارع روز پنجشنبه در جلسه مدیران گروه های جهادی سطح استان اظهار داشت: خدمت به زائران سیدالشهدا(ع) در راهپیمایی پر شکوه اربعین یکی از جلوه‌های معنوی را پدید آورده و همه دستگاه‌ها باید تمام قد و به صورت جدی پای کار باشند تا در این مدت کوچک‌ترین خللی متوجه زائران نشود. 

وی با بیان اینکه بیش از ۲ میلیون آب‌ معدنی سرد توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، برای زوار امام حسین (ع) در مرز مهران دپو و توزیع می‌شود، افزود: با توجه به شدت گرمای مرز مهران شربت خنک هم به دست زائران می رسانیم.

زارع با بیان اینکه که فعالیت موکب‌ها برای ارائه خدمات به زائرین از ۱۹ شهریور شروع و تا سه روز پس از اربعین ادامه دارد، یادآور شد: روزانه ۲۵ تا ۳۰ هزار پرس غذا توسط موکب‌های ستاد اجرایی بین زوار توزیع می‌شود و در طول این مدت از موکب‌های فعال توسط هیات و سایر سازمان‌ها حمایت خواهیم کرد. 

وی ادامه داد: علاوه بر این روزانه ۱۰ تن یخ یعنی حدود ۵۰۰ قالب یخ در روز توسط دستگاه تولید و در بین موکب‌ها توزیع می‌شود. 

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ایلام تاکید کرد: ۶۰ دستگاه آب سرد کن از پل زائر تا پایانه مرزی با پیشرفته‌ترین تجهیزات در اختیار زوار قرار گرفته می گیرد. 

زارع با اشاره به اینکه با توجه به خطر گرمازدگی ۲ هزارمتر سایه بان در پایانه برکت توسط ستاد اجرایی ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: گروه های جهادی ساماندهی شده جهت ارائه فعالیت در موکب ها  مرز مهران در آمادباش کامل باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha