۲۸ خرداد ۱۴۰۱، ۱۵:۰۲
کد خبرنگار: 1271
کد خبر: 84792215
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تعهد اشتغال امسال بهزیستی آذربایجان غربی بیش از ۲۸۰۰ نفر است

مهاباد - ایرنا - مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌غربی گفت: رفع مشکل اشتغال، مسکن و معیشت مددجویان سیاست اصلی سازمان بوده و میزان تعهد اشتغال امسال ۲ هزار ۸۵۰ نفر پیش بینی شده است.

پروین محمدپوری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:  طی سال جاری اعتباراتی که از طریق بانک های عامل جذب شده، بیش از چهار برابر افزایش یافته و برنامه ریزی لازم جهت جذب اعتبارات اشتغال صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: امیدواریم طبق تفاهم نامه با بنیاد برکت و بنیاد مسکن ساخت مساکن نیمه تمام به اتمام برسد که البته هنوز برای ۹۰ نفر از خانواده های ۲ معلوله و بالاتر هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌غربی ادامه داد: از بهمن سال گذشته تاکنون ۲۲ هزار خانوار پشت نوبت جهت دریافت مستمری وجود داشت که اکنون به ۱۳ هزار نفر رسیده که موفقیت بزرگی در این عرصه است و برنامه ریزی نیز جهت به حداقل رساندن این آمار در دست اجراست.

وی تاکید کرد: برنامه ریزی برای توانمندسازی اقتصادی مددجویان یکی از ماموریت های اساسی بهزیستی است که در سال جاری نیز براین اساس گام برداشته خواهد شد.

وی ادامه داد: استفاده از مشارکت خیرین جهت کمک به توانخواهان این اداره نیز ضروری است و یکی از سیاست های این اداره استفاده از ظرفیت خیران و کارآفرینان است.

به گزارش ایرنا، طی مراسمی در فرمانداری این شهرستان" ژاله قصابی "به عنوان رییس جدید اداره بهزیستی معرفی و از زحمات "فخرالدین پنهانی"تقدیر شد.

اشنویه در جنوب آذربایجان غربی واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha