ستاره ۲۲ ساله بنفیکا رکورد گرانقیمت‌ترین خرید تاریخ لیورپول را می‌شکند

تهران- ایرنا- گزارش‌ها حاکی از آن است که باشگاه لیورپول با مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو با مهاجم باشگاه بنفیکا به توافق شفاهی رسیده و در صورت تحقق این انتقال، رکورد نقل و انتقالات این باشگاه انگلیسی شکسته خواهد شد.

به گزارش ایرنا، «فابریتزیو رومانو» خبرنگار برجسته ایتالیایی ضمن اعلام این خبر مدعی شده که ۸۰ میلیون به باشگاه پرتغالی پرداخت خواهد شد و «داورین نونز» نیز ۲۰ میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

این بدان معنا است که ستاره اروگوئه‌ای می‌تواند به گرانقیمت‌ترین خرید تاریخ باشگاه لیورپول بدل شود؛ در حال حاضر «ویرجیل فن‌دایک» با ۷۵ میلیون یورو گرانقیمت‌ترین بازیکن باشگاه لیورپول محسوب می‌شود.

با تحقق این انتقال، نونز ۲۲ ساله پا در مسیری خواهد گذاشت که پیش از وی «لوئیس سوارز» اروگوئه‌ای گام در آن گذاشته بود؛ هموطن نونز پیش از پیوستن به بارسلونا، در فاصله سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ پیراهن لیورپول را بر تن داشت.

مرد اروگوئه‌ای که انتظار می‌رود با قراردادی ۵ ساله راهی بندر لیورپول شود، بعد از «لوئیز دیاز» که با قراردادی ۶۰ میلیون یورویی از پورتو به لیورپول پیوست، دومین بازیکن منطقه آمریکای جنوبی است که به تیم تحت هدایت «یورگن کلوپ» ملحق می‌شود.

نونز در سپتامبر ۲۰۲۰ از آلمریا به بنفیکا پیوست و باشگاه آلمریا از هرگونه انتقال وی در آینده ۲۰درصد سهم خواهد برد.

این بازیکن در ۸۵ بازی برای بنفیکا ۴۸ گل زده و فصل گذشته در لیگ قهرمانان اروپا در گروهی که بارسلونا، بایرن مونیخ و دینامو کی‌اف در آن حضور داشتند، نمایش درخشانی بر جای گذاشت.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha