طیبی مشاور و نماینده رییس جهاد دانشگاهی شد

تهران- ایرنا- رییس جدید سازمان جهاد دانشگاهی با صدور حکمی حمیدرضا طیبی رییس سابق این سازمان را به عنوان مشاور و نماینده خود منصوب کرد.

به گزارش گروه علم وآموزش ایرنا، روح الله دهقانی فیروزآبادی رییس جهاددانشگاهی با صدور حکمی حمیدرضا طیبی رییس سابق این نهاد را به عنوان مشاور و نماینده رییس این نهاد منصوب کرد.

پیگیری حسن اجرای پروژه های پژوهشی (زمانبندی، تحقق اهداف) و کاربردی شدن فناوری های کسب شده در هماهنگی با معاونت پژوهش و فناوری، نظارت بر حسن اجرای قراردادهای بزرگ صنعتی جهاددانشگاهی در هماهنگی با معاونت های مرتبط، کمک و مشاورت در تهیه برنامه هفتم توسعه جهاددانشگاهی در هماهنگی با معاونت هماهنگی و امور مجلس، کمک و مشاورت در جدا شدن فناوری های به بلوغ رسیده از بدنه جهاددانشگاهی در هماهنگی با معاونت تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان و ارایه گزارش اقدامات انجام شده و هماهنگی های لازم با رییس جهاددانشگاهی از جمله مواردی است که در این حکم از سوی دهقانی فیروز آبادی مورد تاکید قرار گرفته است.

حمید رضا طیبی بین سال‌های ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۹ و ۱۳۹۲ تا ۱۴۰۱ مسوولیت ریاست جهاددانشگاهی را بر عهده داشت. طیبی خرداد ماه امسال جای خود را به دهقانی فیروزآبادی داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha