نمایش قهرمان جذاب نبود/ رکورد نباختن استقلال حفظ شد

تهران- ایرنا- دیدار تیم‌های استقلال و آلومینیوم اراک در هفته بیست‌و هشتم لیگ برتر باشگاه‌های ایران با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کرد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال استقلال قهرمان زودهنگام لیگ برتر از ساعت ۲۱:۱۵ امشب پنجشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف آلومینیوم اراک رفت که این دیدار با تساوی صفر بر صفر به اتمام رسید.

قضاوت این دیدار را «جواد رحیم‌زاده» با کمک‌های «علی میرزابیگی» و «حمید نادری» برعهده داشت.

آبی‌پوشان پایتخت که مقتدرانه و سه هفته به پایان لیگ برترعنوان قهرمانی در این رقابت‌ها را به نام خود سند زده‌اند به دنبال پیروزی بودند تا با کسب سه امتیاز این مصاف، رکوردی دیگر به رکوردهای این فصل خود اضافه کنند اما در نهایت به تساوی بدون گل رسیدند.

در سوی دیگر سیدمهدی رحمتی انگیزه‌ یا زیادی داشت تا در مقابل استقلال به یک نتیجه ایده‌ال رسیده و با دست پر تهران را ترک کند.

نمایش قهرمان جذاب نبود/ رکورد نباختن استقلال حفظ شد

دقیقه ۱۶، پاس کوین یامگا در محوطه جریمه به صالح حردانی رسید که این بازیکن پس از برخورد با مدافع آلومینیوم سر نگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۳۲، ارسال کرنر مهدی‌پور از جناح راست به آرمان رمضانی رسید اما ضربه این بازیکن به شکل خطرناکی به خارج رفت تا جدی‌ترین موقعیت آبی‌پوشان در نیمه اول این چنین به هدر برود.

دقیقه ۵۹، آلومینویم اراک در ضد حمله صاحب موقعیت شد و علی‌نژاد در محوطه جریمه استقلال عارف غلامی را از پیش رو برداشت اما ضربه‌اش با اختلاف کمی به خارج رفت.

دقیقه ۷۹، جدی‌ترین موقعیت بازی برای اراکی ها به دست آمد. شوت بازیکن آلومینیوم بعد از برخورد به مدافعان استقلال به تیرک افقی دروازه استقلال خورد و در نهایت توپ از منطقه خطر دور شد.

نمایش قهرمان جذاب نبود/ رکورد نباختن استقلال حفظ شد

دقیقه ۷۶، ضد حمله اراکی‌ها در محوطه جریمه استقلال با شوت درودی همراه شد اما ضربه این بازیکن به راحتی توسط حسینی مهار شد.

دقیقه ۸۷، استقلال توسط جعفر سلمانی موقعیت خوبی را برای گلزنی پیدا کرد اما حسین پورحمیدی با واکنش عالی دروازه تیمش را بسته نگه داشت.

در نهایت تلاش بازیکنان تیم‌ها برای گلزنی سودی نداشت. استقلال با این تساوی به امتیاز ۶۴ رسید و همچنان رکورد نباختن را حفظ کرد و آلومینیوم هم با ۳۵ امتیاز در جایگاه هشتم ایستاد.

ترکیب استقلال

سیدحسین حسینی، صالح حردانی(وریا غفوری)، رافائل سیلوا، عارف غلامی، ابوالفضل جلالی، مهدی مهدی‌پور، سعید مهری(سبحان خاقانی)، جعفر سلمانی، کوین یامگا(ارسلان مطهری)، امیرحسین حسین‌زاده (عزیزبک آمانوف)و آرمان رمضانی(رودی ژستد)

ترکیب آلومینیوم اراک

حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان‌زاده، وحید محمدزاده، امیرمحمد هوشمند، پوریا آریاکیا، مصطفی احمدی، امیر نوری، امیرحسین کریمی(مهرداد بایرامی)، اسماعیل شریفات(عباس یحیی بیگی)، محمد علی‌نژاد(سجاد آقایی) و محمدرضا آزادی(نیما درودی)

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha