مدیریت شهری کرج از دانش آموزان استتثنایی البرز حمایت مالی  خواهد کرد

کرج - ایرنا- نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج اعلام کرد: مدیریت شهری کرج آماده کمک مالی به تامین نیازهای آموزشی دانش آموزان استثنایی استان البرز با هدف ارتقای توانمندی علمی و آموزشی آنان است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا  از مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج . علیرضا رحیمی در حاشیه تجلیل از دانش آموزان استثنایی قهرمان و بازدید از دستاوردها و نمایشگاه تولیدات  این دانش آموزان اظهار داشت: در مدارس استثنایی افراد کم توان در حال فراگیری آموزش های رفتاری، حرکتی، شغلی و علمی هستند و برای توسعه توان خود در این زمینه ها تلاش می‌کنند.

نایب‌رییس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه نزدیک به چهار هزار نفر دانش آموز استثنایی در استان البرز داریم که از این تعداد حدود ۲ هزار نفر در مدارس استثنایی مشغول یادگیری هستند، اضافه کرد: با توجه به اینکه برپایی نمایشگاه هایی از این دست انگیزه این افراد را برای ارتقای سطح توان خود بالا می‌برد، ضروری است به برگزاری هرچه بیشتر نمایشگاه ها کمک کنیم.

رحیمی اضافه کرد:  مجموعه مدیریت شهری این آمادگی را دارد که به صورت دوره ای فضایی را در شهر پیش بینی کند تا در افزایش توانایی و رشد این عزیزان در تولیدات آموزشی و توانمندی های حرکتی نقشی داشته باشد.

نایب‌رییس شورای اسلامی شهر کرج تعداد مدارس استثنایی شهر را حدود ۱۱ مدرسه ذکر کرد و ادامه داد: این نمایشگاه می تواند به صورت موقت در یک نقطه از شهر دایر شود تا تمام مدارس استثنایی شهر بتوانند، تولیدات دانش آموزان خود را عرضه کرده و به منظر عموم بگذارند.

نماینده مردم کرج در ششمین دوره از شورا، بیان کرد: این اقدام می تواند عامل یا فراخوانی برای جذب خیرین و دلسوزان جامعه شهری جهت کمک به کم کردن کسری های امکانات و تامین بودجه این مدارس باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha