۴ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۸:۴۱
کد خبرنگار: 985
کد خبر: 84730122
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

آموزش و پرورش اردبیل برای تحقق طرح "یادگیری ماندگار توام با نشاط" مصمم است

اردبیل - ایرنا - سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: آموزش و پرورش این استان در سایه برنامه‌ریزی‌ها به سمت و سویی گام برمی‌دارد که یادگیری را به "یادگیری ماندگار توام با لذت و نشاط" تبدیل کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، کلام‌الله صفری روز یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اظهار کرد: یکی از رسالت‌های آموزش و پرورش شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان است و تمامی برنامه‌ها در آموزش و پرورش در حوزه‌های مختلف مهارتی، علمی، پژوهشی، اقتصادی و فرهنگی در راستای ساحت‌های ۶ گانه سند تحول بنیادین برای تحقق این مهم می‌باشد.

وی ادامه داد: ارکان آموزش و پرورش در راستای لذت بخشیدن به یادگیری دانش آموزان تلاش می‌کند و در این مسیر از تمامی ظرفیت‌های موجود استفاده خواهیم کرد.

صفری افزود: در تلاش هستیم تا نسل حاضر را به عنوان یک شهروند سالم تربیت کنیم تا در آینده برای جامعه و کشور خود یک عنصر مطلوب باشند.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل با تاکید بر اهمیت شورای آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: تصمیمات این شورا چه در سطح کلان و چه در سطح استانی می‌تواند تاثیرات مثبتی را در حوزه معیشت معلمان و دیگر حوزه‌های آموزش و پرورش داشته باشد.

سال تحصیلی جاری تا آخر اسفندماه به صورت حضوری، نیمه حضوری و غیرحضوری با شرکت ۲۵۳ هزار دانش‌آموز استان اردبیل جریان داشته ولی ادامه سال تحصیلی از ۱۴ فروردین ماه به شکل حضوری آغاز شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha