یک قطعه زمین به خانواده چهار قلوهای البرزی اختصاص داده شد

کرج-ایرنا- در دیدار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با پدر و مادر چهار قلوهای البرزی، یک قطعه زمین به مساحت ۲۰۰ متر مربع با کاربری مسکونی در شهرستان نظرآباد استان البرز به این خانواده اختصاص داده شد.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده  روز پنجشنبه در این دیدار ضمن اعلام برنامه حمایتی دولت سیزدهم از خانواده هایی که با عنایت خداوند صاحب فرزندان چهار و پنج قلو می شوند گفت: با اختصاص این قطعه زمین خانواده این چهار قلوها ان شاالله دغدغه تامین مسکن نخواهند داشت.

«انیسه خزعلی» با استناد به قانون جمعیت اظهار داشت: از سال ۱۴۰۰ سعی کرده ایم مقدماتی را فراهم کنیم تا خانواده هایی که از نعمت بیش از چهار فرزند برخوردار می شوند مورد حمایت  قرار گیرند.

وی افزود: تلاش می کنیم این قانون و بسیاری دیگر قوانین نوشته شده که بنا به دلایلی و یا نبودن همت لازم عملیاتی نشده از روی کاغذ به میدان بیاید و با همت و پشتکار دولت مردمی عملیاتی شود.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: برای تحقق این مهم وزیر راه و شهرسازی همکاری خوبی داشتند و تشویق کردند تا برای شناسایی این خانواده ها اقدام شود.

خزعلی افزود: بحمدالله در اولین روز ۱۴۰۱ این چهار قلوها در کرج به دنیا آمدند و ما و خانواده بزرگ  البرز به این خانواده تبریک می گوییم و امیدواریم اینگونه خبرهای خوش تداوم یابد تا چالش جمعیتی کشور برطرف شود.

ابراهیم قلی پور رییس اداره مسکن و شهر سازی نظر آباد نیز در دیدار با خانواده چهارقلوهای البرزی گفت: با توجه به‌ اینکه این خانواده ساکن نظر آباد می باشند، بنا به دستور وزیر راه و شهرسازی قطعه زمین مورد اشاره به مساحت ۲۰۰ متر مربع با کاربری مسکونی در این شهرستان  برای این خانواده اختصاص یافت.

استان البرز با جمعیتی حدود سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر خرداد ماه سال ۸۹ با هفت شهرستان تابعه از استان تهران منفک و به عنوان استان سی و یکم کشور شناخته شد.

 رئیس جمهور در قالب نوزدهمین سفر استانی هیات دولت و در سال "تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین" به منظور بررسی اولویت‌های توسعه بخشی و تصمیم گیری برای رفع مشکلات مردم  امروز پنجشنبه ۱۸ فروردین ماه میهمان استان البرز است.
آیت الله سیدابراهیم رئیسی پیش از این به ۱۸ استان شامل هرمزگان، قم، یزد، لرستان، زنجان، سمنان، اردبیل، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه وبویراحمد، بوشهر، گیلان، گلستان، مازندران و مشهد سفر کرده است

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha