شـورای همـاهـنگی تبلیـغـات اسـلامـی آذربایجان شرقی بر حفظ دستاوردهای نظام تاکید کرد

تبریز - ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با صدور بیانیه ای به مناسبت یوم الله ۱۲ فروردین، سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بر حفظ دستاوردهای نظام و همراهی مردم با ولایت در گام دوم انقلاب تاکید کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، متن کامل این بیانیه به‌شرح زیر است:

بسمه تعالی
انقلاب اسلامی ایران، معجزه بزرگ قرن، با رهبری پیامبر گونه حضرت امام خمینی (ره) و مبارزات مردم مؤمن و انقلابی پیروز شد و نظام استبدادی و طاغوتی پس از سال‌ها تسلط بر مردم ایران سرنگون گشت. تنها ۵۰ روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی و درحالی‌که نهال نوپای انقلاب در حال رشد و تکامل بود، در ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ ثمره مبارزات ضد سلطنتی و طاغوتی و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ملت ایران به بار نشست و در انتخاباتی سراسری و بی‌نظیر در تاریخ، و با مشارکت اکثریت قریب به‌ اتفاق مردم ایران، نظام جمهوری اسلامی ایران با رأی مستقیم و بیش از ۹۸ درصدی مشارکت کنندگان استقرار یافت و نظامی برخواسته از نظر و رأی مردم، زمامدار امور کشور ایران شد.
حضرت امام خمینی (ره) در پیامی که پس از انتخابات صادر فرمودند، این انتخابات را در تاریخ ایران بی سابقه دانستند که سراسر مملکت با شوق و شعف و عشق و علاقه به صندوق‌ها هجوم آورده و رای مثبت خود را در آن ریخته و رژیم طاغوتی را برای همیشه در زباله دان تاریخ دفن کردند.
ایشان همچنین فرمودند:‌ ای ملت عزیز که با خون جوانان خود حق خود را به دست آوردید، این حق را عزیز بشمرید و از آن پاسداری کنید، و در تحت لوای اسلام و پرچم قرآن، عدالت الهی را با پشتیبانی خود اجرا نمایید.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن یوم الله ۱۲ فروردین، سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اعلام می‌دارد، اینک که بیش از چهار دهه از استقرار نظامی الهی در این کشور عزیز می گذرد، ملت فهیم و قدرشناس ایران اسلامی در گام دوم انقلاب اسلامی، با عزمی راسخ و اراده‌ای آهنین، پشتیبانی خود را از ولایت فقیه و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و شهدای گلگون کفن اعلام کرده و با عمل به منویات، ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، مسیر پیشرفت و توسعه کشور را برای تحقق و تشکیل تمدن اسلامی هموارتر خواهند کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha