۲نفر از عاملان شهادت رییس پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان سیب و سوران به هلاکت رسیدند

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی  سیستان و بلوچستان گفت: در عملیات مقتدرانه تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ۲ تن از عاملان اصلی شهادت سرگرد "وحید سالاری" فرمانده پلیس مبارزه با موادمخدر سیب و سوران به هلاکت رسیدند.

سردار احمد طاهری روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی خود به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد اشرار و قاچاقچیان مسلحی که در پنجم  بهمن ماه سالجاری طی درگیری مسلحانه با مأموران انتظامی سیب و سوران سرگرد "وحید سالاری" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مذکور را به شهادت رسانده بودند مجددا قصد انتقال یک محموله مواد افیونی از آن شهرستان به خاش و سپس قاچاق آن به عمق کشور را دارند.
 وی افزود: در همین رابطه تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم عملیاتی  با رصد مناطق سخت گذر بین ۲ شهرستان مذکور صبح امروز قاچاقچیان مسلح را که با ۲ دستگاه پژو پارس و یک دستگاه وانت نیسان در حال انتقال محوله مواد مخدر بودند مشاهده و به آنها دستور ایست دادند. 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی بدون توجه به اخطارهای صادره به سمت مأموران انتظامی تیراندازی و درگیری مسلحانه آغاز شد. 
وی بیان کرد: در این درگیری که حدود یک ساعت ادامه داشت بر اثر آتش پر حجم تکاوران پلیس، ۲ نفر از عاملان اصلی شهادت سرگرد وحید سالاری به هلاکت رسیدند و دیگر سوداگران مرگ نیز با رها کردن خودروهای حامل مواد به کوه‌های اطراف متواری شدند. 
سردار طاهری خاطر نشان کرد: در این عملیات ضمن کشف ۲ قبضه سلاح کلاش و تعدادی مهمات جنگی، در بازرسی از خودروهای توقیفی از قاچاقچیان مقدار ۴۰۰ کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک کشف شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha