۱۸ اسفند ۱۴۰۰، ۱۲:۱۶
کد خبرنگار: 3113
کد خبر: 84677106
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

شهادت یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست

تهران-ایرنا- یک جوان فلسطینی امروز به اثر جراحت ناشی از اصابت گلوله نظامیان صهیونیست در کرانه باختری رود اردن به شهادت رسید.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، این جوان فلسطینی به نام «احمد حکمت سیف» (23 ساله) اهل منطقه «برقه» در شمال غربی نابلس چند روز پیش در جریان درگیری نیروهای رژیم صهیونیستی با فلسطینی ها زخمی شده بود و صبح امروز بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

این جوان فلسطینی در جریان سرکوب راهپیمایی حمایت از اسیران فلسطینی در منطقه برقه توسط نیروهای اشغالگر بر اثر اصابت سه گلوله مجروح و در شرایط وخیم در بیمارستان بستری شد که امروز خبر شهادت وی اعلام شد.

کمیته های مقاومت فلسطین با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حکمت سیف در بیانیه ای تاکید کرد: خون این شهید و همه شهدای فلسطینی چراغ راه و قطب نمای همه مبارزان و آزادگانی خواهد بود که در مسیر رهایی از چنگال دشمن صهیونیستی گام برمی دارند.

این کمیته تاکید کرد: پاسخ به جنایت های دشمن صهیونیستی افزایش مقاومت و گسترش دامنه درگیری با صهیونیستها را در جای جای سرزمین مقدس فلسطین ایجاب می کند.

شهادت حکمت سیف درحالی است که یکشنبه شب گذشته نیز یک نوجوان شانزده ساله فلسطینی در نتیجه اصابت گلوله صهیونیست‌ها در شرق قدس اشغالی به شهادت رسید.

نظامیان صهیونیست به سمت آمبولانسی که قصد امدادرسانی به این نوجوان را داشت، گاز اشک‌آور شلیک کرده و مانع از انتقال او به بیمارستان شدند و در نهایت او در نتیجه شدت خونریزی و جراحات وارده شهید شد.

سه شنبه هفته گذشته نیز یک نوجوان چهارده ساله فلسطینی به نام «محمد شحاده» بر اثر  اصابت گلوله صهیونیست‌ها در شهرک «الخضر» در شهر بیت لحم در کرانه باختری به شهادت رسیده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha