تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی اصفهان شتاب می‌گیرد

اصفهان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان گفت: تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی این استان بویژه در ورزشگاه نقش جهان با تشکیل کارگروه مرتبط به ریاست استاندار شتاب می‌گیرد.

به گزارش ایرنا، سید محمد طباطبایی روز سه شنبه در جلسه مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری استان اصفهان در محل سرای ورزشکاران این کلانشهر افزود: کارگروه مرتبط با تکمیل پروژه های نیمه تمام بویژه در ورزشگاه نقش جهان و پیست دوچرخه سواری این مجموعه به ریاست سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان تشکیل و یک جلسه آن برگزار شده است.

وی ادامه داد: جلسه دیگر آن نیز قرار است تا پیش از سال ۱۴۰۱ برگزار شود تا شاهد تصمیمات خوبی در این زمینه باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان اضافه کرد: نهادهایی دیگر همچون شهرداری اصفهان، مجتمع فولاد مبارکه و باشگاه سپاهان نیز در این زمینه سهیم هستند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در راه اندازی مسیر دوچرخه سواری در جنوب کلانشهر اصفهان اضافه کرد: این مسیر به طول ۱۰ کیلومتر حدفاصل سپاهانشهر و شهر ابریشم قرار دارد.

طباطبایی درباه آیین نامه جدید انتخابات هیات های ورزشی گفت: این آیین نامه بر اساس استفاده حداکثری از خرد جمعی تنظیم شده است و اعضایی که در مجمع عضویت دارند بیشترین ارتباط با ورزش را دارا هستند.

وی با اشاره به رای قاطع اعضای مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری استان اصفهان به رییس جدید اظهارداشت: این امر کار رییس جدید را سخت می کند زیرا باید مطالبات همه اعضای را پیگیر باشد.

همچنین رییس جدید هیات دوچرخه سواری استان اصفهان در این جلسه، میزبانی مسابقات قهرمانی کشور در استان با بهره گیری از ظرفیت شهرستان ها، برپایی لیگ استانی و برگزاری جشنواره های استعدادیابی را از جمله اهداف خود برای چهار سال پیش رو برشمرد.

اسماعیل پناهنده ادامه داد: توسعه همگانی دوچرخه سواری با همکاری بیشتر نهادهایی همچون دانشگاه، شهرداری و بویژه آموزش و پرورش محقق می شود.

 اسماعیل پناهنده، امروز در جلسه مجمع انتخاباتی استان اصفهان با حضور سرپرست فدراسیون با کسب ۲۵ رای از ۲۵ رای ماخوذه برای یک دوره چهار ساله بعنوان رییس هیات دوچرخه سواری استان اصفهان برگزیده شد. 

همچنین سهیلا خسروی با ۲۴ رای به عنوان نایب رییس، مجتبی داوری با ۲۴ رای به عنوان هیئت رییسه آقا، زهرا باقری با ۲۵ رای به عنوان خزانه‌دار و مهران اسماعیلی با  ۲۵ رای به عنوان خبره ورزشی انتخاب شدند و بهارک حقانی نیز از سمت هیات رییسه خانم هیات انصراف داد. 

استان اصفهان بیش از ۳۷۵ هزار ورزشکار سازمان یافته و یک هزار و ۷۰۰ باشگاه ورزشی دارد.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha