۱۳ اسفند ۱۴۰۰، ۱۳:۴۱
کد خبرنگار: 1279
کد خبر: 84670205
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

۶ پرواز فرودگاه اهواز به علت گرد و غبار باطل یا با تاخیر انجام می‌شود
تصویر آرشیوی است

اهواز- ایرنا- به دلیل بروز پدیده گرد و غبار در مجموع ۶ پرواز ورودی و خروجی امروز فرودگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اهواز باطل و یا با تاخیر انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا برابر با اعلام اطلاعات پرواز فرودگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اهواز، پرواز ساعت ۱۰:۲۵ دقیقه هواپیمایی ایران ایر با شماره IRA۳۳۳۷ از اصفهان به مقصد اهواز باطل اعلام شد.

همچنین پرواز هواپیمایی کارون با شماره KRU۲۶۲۰ در ساعت ۱۱:۱۵ دقیقه از تهران به اهواز و پرواز ۱۵.۳۰ دقیقه همین شرکت هواپیمایی از فرودگاه رشت به مقصد اهواز با تاخیر همراه است.

علاوه بر این با اعلام اطلاعات پرواز فرودگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اهواز، پرواز ساعت ۱۱ هواپیمایی ایران ایر با شماره IRA۳۳۳۶ از این فرودگاه به مقصد اصفهان نیز باطل شد.

به دلیل بروز پدیده گرد و غبار در استان خوزستان، پرواز ساعت ۱۲ هواپیمایی کارون از اهواز به مقصد فرودگاه رشت به شماره KRU۲۶۳۳ با تاخیر انجام می‌شود.

همچنین پرواز ساعت ۱۲:۱۰ دقیقه هواپیمایی کارون با شماره KRU۲۶۱۷ از اهواز به مقصد فرودگاه تهران نیز باطل اعلام شد.

این درحالی است که امروز جمعه ۱۳ اسفند ماه در ساعت ۱۴ پرواز خارجی هواپیمایی ایران ایر با شماره IRA۶۱۰  از فرودگاه اهواز به مقصد دبی طبق برنامه انجام می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان خوزستان، به علت پدیده گرد و خاک با منشاء کشور عراق، دید افقی در برخی شهرهای استان خوزستان از جمله شهرستان اهواز کاهش یافته است.

در پی این وضعیت، دید افقی در شهر بستان به ۵۰ متر و در آبادان به ۱۰۰ متر کاهش یافته است. همچنین دید افقی در اهواز نیز به ۵۰۰ متر رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha