ملت اوکراین هزینه سنگین اعتماد دولتمردان خود به آمریکا و اروپا را می‌پردازند

تهران- ایرنا- عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: آنچه امروز در اوکراین اتفاق می‌افتد نتیجه اعتماد دولت اوکراین به غرب است. مردم اوکراین امروز هزینه‌ی سنگین اعتماد دولتمردانشان به آمریکا و اروپا را می‌پردازند.

حجت الاسلام احمد حسین فلاحی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به وقایع اخیر در اوکراین گفت: جمهوری اسلامی هیچ گاه به دنبال جنگ نبودا و سیاست ایرات ایجاد صلح و دوستی میان کشورها و ملت هاست و در مورد اوکراین هم خواهان پایان یافتن هرچه زودتر درگیری‌ها در این کشور هستیم.

نماینده مردم همدان در مجلس افزود: ما از دولت روسیه می‌خواهیم تا ضمن حفظ جان مردم کشور اوکراین زیرساخت‌های این کشور را که متعلق به ملت اوکراین است، تخریب نکند و در پیگیری اهدافش در اوکراین جان مردم را محترم بشمارد.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: آنچه امروز در اوکراین اتفاق می‌افتد نتیجه اعتماد دولت اوکراین به غرب است. مردم اوکراین امروز هزینه‌ی سنگین اعتماد دولتمردانشان به آمریکا و اروپا را می‌پردازند.

فلاحی خاطرنشان‌کرد: وزارت امورخارجه در بحران اوکراین دیپلماسی فعالی دنبال می‌کند و با حضوری موثر تلاش دارد نقش مهمی را در فضای موجود ایفا کند.

وی افزود: امیدوارم ملت اوکراین در فضای جدید دولتی کارآمد را انتخاب کرده و بر سرکار بیاورند و آینده‌ای روشن را برای خود رقم بزنند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس در پایان گفت:  آنچه امروز در اوکراین اتفاق افتاده درس عبرتی است برای تمام دولت‌هایی که بر آمرریکا و غرب تکیه کرده‌اند و فکر می‌کنند که این کشورها در روز سختی و در شرایط اضطرار به کمک آن‌ها خواهند آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha