چهار کارگاه تخصصی  سینما همزمان با جشنواره فیلم فجر در اصفهان برگزار می‌شود

اصفهان - ایرنا -همزمان با اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در اصفهان، از ۱۸ تا ۲۱ بهمن چهار کارگاه تخصصی سینمایی در سالن‌های سینمای سیتی سنتر برپا می شود.

به گزارش ایرنا، یکی از برنامه‌های جنبی جشنواره فیلم فجر اصفهان، برگزاری کارگاه‌های تخصصی آموزشی سینماست که عصر امروز دوشنبه نخستین کارگاه با تدریس سیاوش طهمورث در پردیس سینمایی سیتی سنتر برقرار است.
کارگاه بعدی شامل آموزش  " بدن،بیان و تخیل در بازیگری " و کارگاه دوم " ایده،پژوهش،کارگردانی " است که ۲۰ بهمن توسط  رهبر قنبری برگزار می‌شود.

همچنین کارگاه " تحلیل مبانی موسیقی فیلم " توسط علیرضا حبیبی نژاد ۱۹ بهمن برپا می شود.

سیتی سنتر اصفهان ۲۱ بهمن نیز میزبان کارگاه " ایده و موضوع در فیلم کوتاه " است که توسط دکتر پدرام صدرایی برپا خواهد شد.

اکران فیلم های جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر و ساحل ویژه اکران مردمی از جمعه ۱۵ بهمن با اکران فیلم "هناس"، "خائن کشی" و "لایه های دروغ" از ساعت ۱۸ آغاز شد.

طبق جدول اعلام شده همه ۱۶ فیلم ارائه شده فرهنگ و ارشاد اسلامی در دو پردیس سینمایی سیتی سنتر و ساحل به طور همزمان ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰ به نمایش گذاشته می شود.

فیلم های ماهان، ملاقات مردمی، لایه های  دروغ، مرد بازنده، بیرو، بدون قرار قبلی، موقعیت مهدی، شب طلایی، ۲۸۸۸ ، شادروان، علف زار، شهرک، ضد و دسته دختران فیلم هایی است که در طول هفته به نمایش در می‌آید.

هر روز از یک هفته اکران فیلم های سینمایی جشنواره فجر به نام یکی از سرداران شهید دوران دفاع مقدس مزین و یاد و خاطره آنها گرامی داشته می‌شود.

همزمان با اکران مردمی فیلم های فجر ، سالن شماره دو سیتی سنتر برای  اکران فیلم های جشنواره ویژه هنرمندان و اصحاب رسانه دایر است و بلیط های جشنواره فجر به صورت اینترنتی فروخته خواهد شد.

چهلمین جشنواره فیلم فجر با حضور۲۲  فیلم در بخش سودای سیمرغ، ۱۰ فیلم در بخش فیلم کوتاه و ۸ فیلم در بخش مستند از ۱۱ تا ۲۲ بهمن به دبیری مسعود نقاش‌زاده برگزار می‌شود.

فیلم‌های این دوره از جشنواره در سینماهای ۳۱ استان در سراسر کشور اکران خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha