۱۶ بهمن ۱۴۰۰، ۱۳:۲۸
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84639203
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

افتتاح و اجرای ۳۸ پروژه عمرانی در تنگستان آغاز شد

بوشهر- ایرنا- همزمان با پنجمین روز از دهه فجر افتتاح و عملیات اجرایی ۳۸ پروژه عمرانی با ۲۰۳ میلیارد تومان اعتبار شنبه در آیینی با حضور استاندار بوشهر در تنگستان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، احمد لطفی روز شنبه در آیین افتتاح مدرسه شهدای بانک کشاورزی روستای بنجو در شهرستان تنگستان افزود: همزمان با دهه فجر ۳۵ پروژه در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی، گردشگری، اقتصادی و آموزشی در مجموع با ۱۸۳ میلیارد تومان اعتبار در تنگستان افتتاح می‌شود.

وی بیان کرد: همچنین در این دهه عملیات اجرایی سه پروژه در حوزه‌های مسکن و مخابرات با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در این شهرستان آغاز خواهد شد.
لطفی ادامه داد: علاوه بر پروژه‌های یاد شده شماری از پروژه‌های شهرستان تنگستان نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی افزود: در دهه فجر باید تفاوت‌ها و برجستگی‌های ۴۳ سال گذشته بازگو و در ارتباط با توسعه‌های رخ داده با مردم صحبت شود.
احمد لطفی افزود: چنانچه تفاوت‌ها فقط در عرصه‌های خدمات، آموزش، گازرسانی و فرهنگی بررسی شود تفاوت‌ها زمین‌تا آسمان است.
نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه مردم بخش دلوار تنگستان در حوزه راه است زیرا جاده نوار ساحلی به دلیل سوانح زیاد به جاده مرگ معروف شده‌است که موضوع خودروهای شوتی و کالای همراه مسافر نیز مزید برعلت شده است.
غلامحسین کرمی افزود: درخواست مردم در این حوزه این است که اعتبار ۵۶ میلیارد تومانی اختصاص یافته به پروژه جاده ساحلی هر چه زودتر محقق شود.
وی عنوان کرد: در حوزه کالای همراه مسافر انتظار است در راستای بهبود وضعیت معیشت مردم با شفاف شدن فرایندها، نیروی انتظامی همراهی بیشتری با این مصوبه داشته باشد.
این نماینده مجلس اضافه کرد: قانون حمل کالای همراه مسافر باید به نحوی شفاف و روشن شود که در اجرای آن مشکلی برای مردم و نیروی انتظامی وجود نداشته باشد.
کرمی ادامه داد: ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیز برای تامین آب شهرستان تنگستان و بخش ساحلی دلوار اختصاص یافته است که می‌طلبد با اقدام عملی ثمره این مصوبه برای مردم ملموس باشد زیرا برخی از روستا در طول ماه حتی یک روز هم آب ندارند.
کرمی افزود: عمده مشکلات شهرستان‌های دشتی و تنگستان و بیشتر هم تنگستان این است که زیرسایه شهرستان بوشهر و پارس شمالی قرار گرفته و مشکلات آن بخوبی حل و فصل نمی‌شود.

وی گفت: تیم فوتبال شاهین عامری نماینده شهرستان تنگستان و حتی استان بوشهر است که انتظار می‌رود مشکلات مالی این تیم با تدبیر استاندار دولت مردمی بزودی حل و فصل شود. 

استاندار بوشهر نیز گفت: دولت مردمی با روحیه جهادی و انقلابی برای حل مشکلات مردم پای کارآمده و در این مسیر تمام توان خود را بکار گرفته است.
احمد محمدی‌زاده افزود: نظام جمهوری اسلامی نظامی مردمی و و همواره نشان داده که در خدمت آنان است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha