۱۶ بهمن ۱۴۰۰، ۱۳:۱۳
کد خبرنگار: 1239
کد خبر: 84639029
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

منصوریان: تیم فوتبال نفت آبادان برای آماده‌سازی فرصت زیادی را از دست داد

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: با توجه به شرایط نامناسب مالی و اعتراض بازیکنان زمان زیادی برای آماده سازی این تیم به منظور حضور در رقابت های نیم فصل دوم لیگ برتر جام خلیج فارس را از دست دادیم.

علیرضا منصوریان شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در حالی که باید بیش از ۱۵ جلسه تمرینی برای شروع نیم فصل دوم داشته باشیم تنها ۶ جلسه برگزار شد تا به لحاظ بدنی شرایط سختی تجربه کنیم.

وی با بیان اینکه تیم صنعت نفت آبادان شروع تمرین تیم برای نیم فصل اول را هم دیر استارت زد افزود:اکنون مجبور هستیم تمرین تیم را به صورت فشرده و در ۲ نوبت صبح و بعد ازظهر انجام دهیم تا بازیکنان به شرایط آرمانی دست یابند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: برای برگزاری اردوی کوتاه مدت و همچنین برگزاری دیدار تدارکاتی با مس رفسنجان امروز تیم عازم تهران شد هر چند تا قبل از آغاز نیم فصل دوم چند بازی تدارکاتی دیگر برگزار خواهیم کرد.

منصوریان با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان این تیم در نیم فصل اول گفت: ما در نیم فصل اول به لحاظ مالی و روحی شرایط بسیار سختی داشتیم ولی عملکرد فوق العاده‌ای ارائه دادیم و نتایج خوبی کسب کردیم.

وی بیان کرد: روزهای خیلی سخت و دشواری را پشت سرگذاشتیم ولی همین روزای سخت باعث شد تیم به یک خانواده بزرگ تبدیل شود و همه بدنبال یک هدف باشیم.

سرمربی تیم صنعت‌نفت آبادان افزود: بازیکنان تیم صنعت نفت آبادان باید به مرز خودباوری برسند تا نیم فصل دوم را شاداب‌تر از نیم فصل اول آغاز کنیم.

منصوریان با اشاره به فسخ قرارداد احمد گورهی اظهار داشت: بندی در قرارداد این بازیکن وجود داشت که اجازه فسخ قرارداد را به وی می‌داد و با توجه به شرایط مالی که تیم دارد توانایی جذب دروازه بان یا بازیکن جدیدی را نداریم.

وی افزود: البته در تیم‌های پایه دروازه‌بان خوبی مانند پیام پارسا حضور دارد که باید به آن میدان داد و کادر فنی ما این جرات را دارد که به بازیکنان جدید میدان دهد.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان با ۲۲ امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha