فرماندار: ۲۳ پروژه عمرانی دهه فجر در شهرستان صحنه به بهره‌برداری می‌رسد

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار صحنه گفت: ۲۳ پروژه عمرانی، تولیدی و بهداشتی با ۴۷ میلیارد تومان اعتبار دهه فجر در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

«علیرضاحیدری» دوشنبه شب به ایرنا افزود: مهم ترین طرح های قابل افتتاح شامل چهار مجتمع آبرسانی به روستاهای شهرستان، درمانگاه روستای درکه، دکل مخابراتی، آسفالت راه‌ها و کارگاه تولیدی چرم، خواهد بود.  

فرماندار صحنه گفت: برنامه های  فرهنگی، هنری، ورزشی، مذهبی، جشن های انقلاب، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ملاقات های مردمی نیز در شهرستان برنامه ریزی شده که در این ایام اجرا خواهند شد.

حیدری در ادامه گفت: دهه فجر امسال و ایام الله پیروزی انقلاب به دلیل بیماری کرونا بامحدودیت‌هایی مواجه شده و تصمیم گیری در رابطه با انجام آیین های دهه فجر، باید منطبق با مصوبات ستاد کرونا باشد که لازم است برنامه ها با رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی برگزار و با استفاده از ظرفیت فضای مجازی دستاوردهای انقلاب به خوبی تبیین شود.

فرماندار صحنه در پایان گفت: مدیران دستگاه های دولتی در برنامه های گرامیداشت دهه فجر باید حضوری فعال داشته باشند چرا که باید ارتباط با مردم در این ایام پش از پیش تقویت شود.

شهرستان صحنه با یک هزار و ۶۱۲ کیلومتر مربع وسعت، با ۷۶ هزار و ۶۷۸ نفر جمعیت در شرق کرمانشاه واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha