۲ بهمن ۱۴۰۰، ۱۴:۰۶
کد خبرنگار: 929
کد خبر: 84622042
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

صف‌آرایی تراکتور مقابل گل‌گهر برای تلافی شکست

تبریز - ایرنا - تیم فوتبال تراکتور در نخستین هفته از رقابت‌های دور برگشت لیگ برتر باشگاه‌های ایران، مقابل گل‌گهر سیرجان صف‌آرایی می‌کند و در این دیدار به دنبال تلافی شکست سنگین چهار بر یک در دور رفت مقابل این تیم خواهد بود.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال تراکتور که در این فصل بدترین عملکرد را پس از بازگشت مجدد به لیگ برتر داشته، در بازی آغازین لیگ جاری و با توجه به اقدام دیرهنگام مسئولان این تیم برای بازکردن پنجره نقل و انتقال و به تبع آن جذب دیرهنگام بازیکن، با بازیکنان جوان خود مقابل گل گهر سیرجان غافلگیر شد و در خارج از خانه یکی از بدترین شکست های ادوار لیگ برتر را ثبت کرد و با نتیجه چهار بر یک نتیجه بازی را واگذار کرد.

فیروز کریمی که در هفته های آغازین بیست و یکمین دوره لیگ برتر، هدایت تراکتور را عهده دار بود، در آن بازی با ترکیب محمدرضا اخباری، سعید ایران‌خواه (علی باستانی ۱۸)، ابوالفضل رزاق‌پور، بهزاد سلامی، محمد مسلمی پور (امیر ابراهیم زاده ۸۴)، اکبر ایمانی، سامان نریمان جهان، پیمان بابایی، سعید واسعی (محمد قادری ۵۹)، علی فتحی و محمد عباس زاده، وارد میدان شد و با نمایشی ضعیف به ویژه در خط دفاعی، شکست سنگینی را متحمل شد و بدترین شروع تاریخ تراکتور در لیگ برتر رقم خورد.

گل گهر سیرجان در این بازی در نیمه نخست، کار تراکتور را تمام و چهار گل در دقایق ۱۲، ۱۶، ۲۱ و ۳۸ وارد دروزاه تراکتوری ها کرد و نخستین برد خود مقابل تراکتور در لیگ برتر را با امیر قلعه نویی ثبت کرد.

تک گل تراکتور در این بازی نیز توسط محمد عباس زاده و از روی نقطه پنالتی وارد دروازه گل گهر شد.

۲ تیم تراکتور و گل گهر در جریان رقابت های لیگ برتر، تاکنون پنج بار مقابل هم قرار گرفته اند که ماحصل آن، سه برد برای تراکتور، یک برد برای گل گهر و یک تساوی برای ۲ تیم بوده است.

سهم گل های هر ۲ تیم در بازی های انجام شده ۶ گل بوده و بهترین برد تراکتور نتیجه ۲ بر یک و بهترین برد گل گهر برد چهار بر یک فصل اخیر بوده است.

تراکتور پس از ۱۵ هفته که تنها تغییرش نسبت به هفته های نخست، جایگزینی سولدو به جای فیروز کریمی بوده و در بهبود نتایج هیچ تغییر نداشته، در حال حاضر با ۱۳ امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفته و تنها مزیتش استفاده از امتیاز میزبانی و هوای سرد تبریز است تا شاید بتواند شکست دور رفت را تلافی کند.

البته تراکتور در این بازی نیز چند بازیکن خود را به دلیل مصدومیت که از عدم بدنسازی خوب در ابتدای فصل نشأت می گیرد، در اختیار ندارد و عبدالله حسینی نیز به دلیل محرومیت ناشی از رای کمیته انضباطی و آرش قادری به علت چهار کارته بودن، نمی توانند در این بازی در اختیار تیم باشند.

گل گهر سیرجان، حریف این هفته تراکتور که با کسر امتیاز از سوی کمیته انضباطی با ۲۱ امتیاز در رده هشتم جای گرفته، در ۶ بازی اخیر خود نباخته و برای تداوم این رکورد و همچنین بازگشت دوباره به بالای جدول به مصاف تراکتور می رود.

امر قضاوت این دیدار را تیم داوری عباس راکی، رحیم حاجی‌پور، مرتضی یوسف شهریاری و فرزاد منصوری  برعهده دارند و اکبر بخشی‌زاده نیز به عنوان ناظر داوری این بازی است.

دیدار ۲ تیم تراکتور و گل گهر سیرجان از هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال، فردا یکشنبه سوم بهمن، ساعت ۱۵ در استادیوم اختصاصی باشگاه تراکتور برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha