امنیت آسمان کشور مرهون ذکاوت و دقت عمل کارکنان پدافند هوایی است

تهران - ایرنا - جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: امنیت آسمان کشور مرهون ذکاوت و دقت عمل کارکنان پدافند هوایی و خط قرمز نیروهای مسلح است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا الهامی در بازدید از منطقه پدافند هوایی تبریز، ضمن ارزیابی آمادگی رزمی و توان دفاعی این منطقه پدافندی در جمع کارکنان پایور و وظیفه ایستگاه رادار شهیدتوحیدی بیله سوار گرمی اظهار داشت: امروز دشمنان و سازمان های بین الملل تحت نفوذ آنها این موضوع را به خوبی می دانند که کوچکترین تعرض به حریم هوایی کشور با جواب قاطع و سخت نیروهای مسلح روبه رو خواهد شد.

الهامی افزود: پدافندهوایی با به کارگیری تجهیزات و سامانه های بومی، توانسته از حریم هوایی جمهوری اسلامی ایران، به صورت شبکه یکپارچه و هماهنگ پدافندی حفظ و حراست کند.

وی با بیان این‌که امروز دشمن به واسطه وحدت کلمه، همدلی و مجاهدت کارکنان ارتش و سپاه جرات نزدیک شدن به حریم هوایی جمهوری اسلامی ایران را ندارد، افزود: امنیت کشور، خط قرمز نیروهای مسلح است و مماشاتی در این رابطه وجود ندارد. نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هیچگاه به دنبال نزاع و درگیری نیستند.

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش خاطر نشان کرد: امنیت آسمان کشور مرهون ذکاوت و دقت عمل کارکنان نیروی پدافند هوایی است و غیورمندان این نیرو با مجاهدت شبانه روزی و ۲۴ ساعته، امنیت و آرامش را برای هموطنان عزیزمان فراهم آورده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha