دادگستری هرمزگان در کاهش اطاله دادرسی عملکرد موفقی داشته است

بندرعباس - ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: با تلاش های صورت گرفته در دادگستری هرمزگان از جمله ارتقاء رتبه این مجموعه در زمینه کاهش ورودی پرونده، کاهش مانده و کاهش اطاله دادرسی، بی شک نه تنها بر مبنای آمار بلکه بر اساس پایش نظرات مردم، این مجموعه عملکرد موفقی داشته است.

 به گزارش ایرنا، مهدی دوستی عصر دوشنبه در آیین تکریم و معارفه رییس کل دادگستری هرمزگان که در تالار آوینی بندرعباس برگزار شد،با تمجید از عملکرد مجموعه دستگاه قضایی در استان، گفت: با توجه به شفافیت و قاطعیت مثال زدنی رییس کل جدید دادگستری هرمزگان، نسبت به ارتقاء وضع موجود بسیار خوشبین هستم.

وی ادامه داد: عملکرد حوزه قضایی استان در مدت حضور رییس کل سابق دادگستری هرمزگان بسیار چشم‌گیر و در خور تحسین بوده است و مجموعه این اقدام ها باعث اعتماد دستگاه قضایی و استفاده از وی در مسوولیت حساس دیگری در مجموعه قضایی کشور شد.

 وی همچنین مجتبی قهرمانی رییس کل جدید دادگستری هرمزگان را فردی با روحیه کار جهادی برشمرد و اظهار داشت: با توجه به شفافیت و قاطعیت مثال زدنی وی، نسبت به ارتقاء وضع موجود بسیار خوشبین هستم و امیدواریم ثمره تعامل دولت و دستگاه قضایی، ایجاد آرامش، آسایش و رفاه بیشتر برای مردم شریف و نجیب هرمزگان باشد.

استاندار هرمزگان در پایان این مراسم، با اهداء لوح سپاس از مجموعه تلاش های های صالحی در مدت تصدی مسوولیت رییس کل دادگستری هرمزگان قدردانی کرد.

معاون اول قوه قضاییه برای شرکت در آیین تکریم و معارفه رییس کل دادگستری استان هرمزگان ، با استقبال جمعی از مسوولان وارد بندرعباس شد.

شرکت در نشست شورای اداری استان هرمزگان و مراسم تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری استان هرمزگان از مهمترین برنامه حجت‌الاسلام والملسمین محمد مصدق در روز دوشنبه به هرمزگان بود.

 طی حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای، مجتبی قهرمانی دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس به عنوان رییس کل جدید دادگستری استان هرمزگان منصوب شده است و علی صالحی رییس کل سابق دادگستری این استان نیز با حکم رییس قوه قضاییه، عهده دار دادستانی تهران می باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha