آغاز ثبت نام بیست‌وهفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

تهران- ایرنا- ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی با انتشار فراخوانی از سوی وزارت بهداشت از امروز پنجشنبه ۲۵ آذر شروع شده و تا ۹ دی ماه ادامه دارد.

به گزارش روز پنجشنبه گروه علم و آموزش ایرنا از روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد و ثبت نام در دو بخش افراد حقیقی (پژوهشگران حوزه سلامت) و نهادهای حقوقی انجام خواهد شد.

آن دسته از پژوهشگران حوزه سلامت که دارای حداقل H index دوازده و محققین جوان و دانشجو  که دارای حداقل H index هشت، صاحبان اختراعات و فناوری، صاحبان پژوهش های برتر که آثار آنها در یکی از کمیته های علوم پایه پزشکی، علوم بالینی و سلامت و اختراعات و فناوری مورد بررسی قرار می گیرد و دانشمند برتر در انجام پژوهش های اثر گذار بر حوزه سلامت، می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

در سال جاری محور "دانشمند برتر دانشگاه های علوم پزشکی کشور" برای اولین بار به محورهای بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی افزوده شد و علاوه بر آن شرکت دانش‌بنیان برگزیده نیز برای نخستین بار در تاریخ برگزاری این رویداد انتخاب و معرفی خواهد شد.

مهلت ثبت نام در بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی  ۲۵ آذر تا ۹ دی‌ماه سال جاری است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت  https://research.behdasht.gov.ir/razi۱۴۰۰  مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha