۱۵ آذر ۱۴۰۰، ۱۵:۲۵
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 84567659
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

احمدیان: تیم ملی برنامه‌ای ندارد؛ امسال هدف رعد پدافند، قهرمانی است 

تهران- ایرنا- قهرمان تنیس روی میز ایران و باشگاه رعد پدافند هوایی ارتش گفت: متاسفانه بعد از مسابقات جهانی فدراسیون تنیس روی میز برنامه‌ای برای تیم ملی ندارد؛ امیدوارم طی چند ماه آینده شرایط بهتر شود و اردوهای خوبی داشته باشیم.

امین احمدیان روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا درباره قهرمانی در مسابقات بین‌المللی زیر ۲۱ سال فنلاند اظهار داشت: خدا را شکر توانستم بعد از مدت‌ها که از مسابقات بین‌اللملی دور بودم نتیجه خوبی را به دست بیاورم. سطح کیفی بازی‌ها نسبتا بالا بود و از ۲۰ کشور مختلف، خصوصا اروپا شرکت کرده بودند. عملکرد کلی کاروان ما و بازیکنانمان خوب  و راضی کننده بود.

وی درباره از سرگیری مجدد مسابقات تنیس روی میز در سطح بین‌المللی خاطرنشان کرد: وقتی ویروس کرونا شروع شد من سرباز شدم. با این حال چند ماهی است که مسابقات بین‌المللی مثل گذشته به روال عادی بازگشته است. چند باری است که برای مسابقات بین‌المللی به خارج از کشور می‌روم. از باشگاه رعد پدافند و مدیران پدافند هوایی ارتش تشکر می‌کنم که اجازه خروج را به من داده‌اند تا آینده‌ام در رشته تنیس روی میز با خطر مواجه نشود.

بازیکن تیم تنیس رعد پدافند هوایی ارتش در ادامه گفت: من با هیچ تیمی قرارداد نبستم و برای رعد پدافند بازی می‌کنم. این فصل هم در این تیم حضور خواهم داشت چون تقریبا چند ماه از سربازی‌ام مانده است و یک فصل دیگر با افتخار در خدمت این تیم خواهم بود. فصل قبل ما نتایج خیلی خوبی گرفتیم و بازیکنان نهایت تلاش خود را کردند و نایب قهرمان شدیم. امیدوارم امسال هم بهترین نتایج را به دست بیاوریم. تیم ما بسیار آماده است و هدفمان قهرمانی است و با این امید لیگ را شروع می‌کنیم.

احمدیان: تیم ملی برنامه‌ای ندارد؛ امسال هدف رعد پدافند، قهرمانی است 

وی درباره وضعیت تیم ملی تنیس روی میز ایران بیان داشت: متاسفانه بعد از مسابقات جهانی فدراسیون تنیس روی میز برنامه‌ای برای تیم ملی ندارد. ما بازیکن تیم ملی هستیم ولی برنامه شخصی داریم و تیم ملی برنامه‌ خاصی ندارد. امیدوارم طی چند ماه آینده شرایط بهتر شود و اردوهای خوبی داشته باشیم تا بتوانیم برای تیم ملی بهترین نتایج را کسب کنیم.

قهرمان مسابقات بین‌المللی زیر ۲۱ سال فنلاند در ادامه تصریح کرد: تشکر می‌کنم از تیم رعد پدافند به خصوص سرهنگ محمد صانعی و حسن رحیمی که در یک سال و نیمی که سرباز بوده‌ام زحمات زیادی کشیده اند و بهترین شرایط را برای من فراهم کردند تا از تنیس روی میز دور نباشم.

احمدیان در پایان درباره اهدافش و همچنین امکان مدال‌آوری ورزشکاران تنیس روی میز ایران در مسابقات آسیایی و جهانی گفت: می‌توانیم جزو بهترین‌های آسیا باشیم اما نیاز به برنامه‌ریزی خوب دارد. واقعا تمرینات کشورهای آسیایی و اروپایی مدون و منظم است. ما باید جدی‌تر نگاه کنیم و برنامه داشته باشیم تا بهترین نتایج را کسب کنیم. خودم به صورت شخصی اهدافم را جدا از تیم ملی پیگیری می‌کنم تا در مسابقات آسیایی برای کشورم مدال‌آوری کنم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha