اموال انبارهای تملیکی با اقدامات جهادی تعیین تکلیف شود

تهران - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب تهران خواستار تعیین تکلیف سریع وضعیت اموال انبارهای تملیکی شد و گفت: با اقدامات جهادی به سرعت وضعیت این اموال مشخص شود اگر نیاز به امحای کالاها وجود دارد باید امحا شود و اگر نیاز هم به مزایده دارد باید سریعا تعیین تکلیف شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از مرکز رسانه قوه قضاییه، علی صالحی بعد از ظهر روز گذشته (یکشنبه) در بازدیدی سه ساعته از انبار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در تهران بازدید کرد و در جریان عملکرد و مسائل و مشکلات این مجموعه قرار گرفت و از مسئولان سازمان اموال تملیکی خواست به وضعیت این انبارها سامان دهند.

در این بازدید دادستان تهران درباره برخی از گزارش‌هایی که تهیه شده بود، دستورات قضایی را صادر و مقرر شد کارگروهی متشکل از معاونان دادستان و نمایندگان سازمان‌ها تشکیل شود و موضوعات مطرح شده را پیگیری کنند.

صالحی با تاکید بر تعیین تکلیف اموال این انبارها ادامه داد: باید در این راستا با دستگاه‌های متولی به سرعت مکاتبه و با کار شبانه روزی و جهادی وضعیت این اموال ها مشخص شود.

وی خواستار شناسایی گره‌های موجود در این رابطه شد و تاکید کرد اموال عمومی بلاتکلیف در کوتاهترین زمان و به بهترین شکل باید تعیین تکلیف شود.

در ادامه، دادستان عمومی و انقلاب تهران به منظور ارزیابی عملکرد واحد کشیک شبانه به دادسرای ناحیه ١٨ و ۲۷ رفت. دادستان تهران در جریان این بازدید علاوه بر گفت و گو با برخی از مراجعه‌کنندگان و بررسی مسائل آنها، با سرکشی از واحد کشیک، وضعیت رسیدگی‌ها به ویژه اوقات رسیدگی، تصمیمات و دستورات قضایی صادر شده را بررسی و روند رسیدگی به پرونده‌ها را مورد نظارت و ارزیابی قرار داد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha