دیدار تیم های فوتبال جوانان زاگرس مهاباد با شنوجوان اشنویه ناتمام ماند

مهاباد- ایرنا- دیدار تیم های زاگرس مهاباد با شنوجوان اشنویه از هفته چهارم رقابت های لیگ برتر جوانان آذربایجان غربی به علت بیرون آمدن تیم اشنویه ای از زمین بازی ناتمام ماند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این دیدار عصر روز جمعه در زمین چمن مجموعه ورزشی آزادی مهاباد برگزار شد که تا دقیقه ۷۵ با برتری چهار بر صفر تیم زاگرس مهاباد ادامه داشت که در این دقیقه به دنبال اعتراض سرمربی تیم شنوجوان اشنویه به تصمیمات داور و بیرون کشیدن تیم از زمین مسابقه به صورت ناتمام باقی ماند.

در همین مسابقه یک وقفه چند دقیقه ای دیگر نیز به علت اعتراض تیم میهمان به تصمیمات داوری متوقف شده که با میانجی گری، بازی از سرگرفته شد.

طبق گزارش ناظر بازی نتیجه این دیدار هفت بر صفر به نفع تیم مهاباد اعلام شده که با تشکیل کمیته انضباطی نتیجه قطعی آن مشخص خواهد شد.

در همین رقابت‌ها و در هفته چهارم تیم‌های پویان نقده با آسایش میاندوآب، ماکو جوان با ارومیه جوان و ۹۰ ارومیه با اروم اسپور به مصاف هم رفتند.

این مسابقات در ۲ گروه شمال و جنوب استان در حال برگزاری است که از این مرحله از هر گروه ۲ تیم به مرحله بعدی مسابقات صعود می کند.

دور بعدی مسابقات نیز به صورت ضربدری برگزار شده و در نهایت تیم قهرمان به عنوان نماینده آذربایجان غربی جهت حضور در مسابقات لیگ برتر جوانان مناطق کشور در فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱ معرفی می‌شود.

همچنین در پایان این مسابقات ۲ تیم به لیگ دسته پایین‌تر استان سقوط خواهد کرد.

مهاباد با ۲۴۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha