دولت پیگیر ارتقای معاونت جوانان وزارت ورزش به سازمان مستقل است

تبریز- ایرنا - معاون جوانان و امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت: رییس جمهوری پای شعار جوانگرایی خود ایستاده اند و همان گونه که وزیر ورزش و جوانان در جلسه روز گذشته کمیسیون اجتماعی خبر داد، دولت پیگیر ارتقای معاونت جوانان به سازمانی مستقل است.

به گزارش ایرنا، وحید یامین‌پور روز سه شنبه در دیدار با استاندار آذربایجان‌شرقی از طرح‌های جدید برای گسترده‌تر شدن حوزه فعالیتی معاونت جوانان و امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان خبر داد و بر تقویت نقش ستاد ساماندهی امور جوانان در سیاستگذاری و پیشبرد برنامه ها تاکید کرد.

وی از رتبه نخست آذربایجان‌شرقی در فعالیت‌های این معاونت خبر داد و اظهار داشت: این استان با داشتن بیشترین تعداد سازمان‌های مردم نهاد جوانان در ۲۱ شهرستان خود نمونه ای موفق از میدان دادن به جوانان برای فعالیت است.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار گزارشی از فعالیت های این اداره کل ارائه و از احداث دومین خانه جوان استان در شهرستان هشترود خبر داد.

مسئولان آذربایجان‌شرقی جوان گریز نباشند

استاندار آذربایجان شرقی نیز در این دیدار گفت: از مسئولان استان خواسته‌ام نه تنها جوان گریز نباشند بلکه نسل جدید را در اجرای وظایف محوله همراه کرده و از این ظرفیت عظیم بهره ببرند.

عابدین خرم اظهار داشت: آذربایجان شرقی و تبریز به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب نخبه پرور و جریان ساز و از دیرباز در حوزه فکری و فرهنگی پیشرو بوده است که باعث نقش پذیری خوب جوانان ما در عرصه های مختلف اجتماعی می شود.

وی افزود: اقبال و انگیزه جوانان استان برای تحرک اجتماعی در شرایط فعلی، یادآور تکلیف مداری و مسئولیت پذیری است که از شهدا و رزمندگان دفاع مقدس سراغ داریم.

وی ادامه داد: همانگونه که ریاست محترم جمهور دستور داده‌اند، از حضور فعال جوانان در تمام عرصه‌ها استقبال و استفاده می کنیم و همراهی و حمایت از فعالیت های مردمی را دنبال خواهیم کرد.

خرّم تشریح کرد: از مسئولان استان خواسته‌ام نه تنها جوان گریز نباشند بلکه نسل جدید را در اجرای وظایف محوله همراه کرده و از این ظرفیت عظیم بهره ببرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha