برگزیدگان مسابقه بانوی اول حوزه زنان در بنیاد شهید معرفی شدند

تهران - ایرنا - مسابقه کتابخوانی «بانوی اول» حوزه امور زنان و خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران که با هدف معرفی سبک زندگی و سیره حضرت خدیجه (س) به جامعه برگزار شد، برگزیدگانش را شناخت.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار شهادت ایرنا از شاهد، مسابقه کتابخوانی «بانوی اول» با همکاری مشترک حوزه امور زنان و خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران، «معاونت امور زنان و خانواده ریاست‌ جمهوری» و «اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران» برگزار شد. پس از پایان مهلت شرکت در مسابقه و بررسی پاسخنامه‌ها، اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران اسامی برگزیدگان را اعلام کرد.

بر این اساس، «مائده یوسفی یوسف آباد»، «امیرحسین ملکیان» «افشین موسی وند»، «رقیه پرویزی»، «اکرم فرح بخش»، «معصومه اکبری»، «مریم ثابتی»، «رومینا پرانداخته»، «سیدامین حسین زاده»، «سیدامین حسین زاده»، «رویا صمدی»، «هدایت بهاری»، «سیمین فراوانی»، «لیلا نصیری آقچه قشلاق سفلی»، «مریم قهرمانی»، «بهنام جلالی وند»، «سعیدرضا افشارلو»، «محسن سرتاره»، «بهرنگ لک لری»، «سکینه فخری»، «محسن یزدانی» به عنوان برندگان این مسابقه کتابخوانی معرفی شدند.

برگزیدگان مسابقه بانوی اول حوزه زنان در بنیاد شهید معرفی شدند


این مسابقه که در قالب ۲۵ سوال طراحی شده بود، در سراسر کشور و برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران و جامعه ایثارگری برگزار شد. 

۱۰ نفر از ۲۰ برگزیده مسابقه کتابخوانی بانوی اول از میان کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران و ۱۰ نفر دیگر از میان خانواده جامعه هدف (شهدا، ایثارگران، آزادگان) هستند و به هر یک از برگزیدگان نیز مبلع ۵۰۰‌هزار تومان تعلق می گیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha