فراخوان مسابقه سراسری بیانیه گام دوم انقلاب «امید ولایت» در بنیاد شهید

تهران - ایرنا - مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعلام فراخوان مسابقه سراسری «امید ولایت» با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب خبر داد.

به گزارش روز شنبه «ایثار»،  رحیم نریمانی اظهار کرد: مضامین راهبردی بیانیه گام دوم را می‌توان منشور انقلاب اسلامی در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی دانست و این بیانیه می‌تواند موتور محرکه و اقدامی مهم و سازنده برای کشور باشد که مخاطب اصلی آن یعنی جوانان؛ جمعیتی انبوه، تحصیل‌کرده، پُر انرژی و آینده‌ساز ۳۵ میلیون نفری کشور هستند.
وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران با هدف بازخوانی و تعمق در محورهای بیانیه گام دوم فراخوان مسابقه سراسری بیانیه گام دوم انقلاب  «امید ولایت»  را با شعار؛ «روحیه ایثار محور و توسعه پایدار انقلاب اسلامی» برگزار می‌کند.
نریمانی خاطرنشان کرد:  تقویم اجرایی این مسابقه سراسری از هفته دفاع مقدس تا روز سیزدهم آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» است. نحوه شرکت در مسابقه نیز به‌صورت اینترنتی و از طریق پایگاه نوید شاهد www.navideshahed.com  است و  علاقه‌مندان به شرکت در این پویش فرهنگی می‌توانند پس از مطالعه متن کامل بیانیه در این مسابقه به‌صورت چهارگزینه‌ای شرکت کنند.
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان گفت: معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با مشارکت سازمان اقتصادی کوثر به ۱۰۰ نفر از برگزیدگان این جشنواره جوایزی را اهداء خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha