پیروزی یاران صالحی در هفته پنجم لیگ والیبال لهستان

تهران- ایرنا- تیم اولشتین در هفته پنجم لیگ والیبال لهستان به سومین برد فصل خود دست یافت.

به گزارش ایرنا، هفته پنجم لیگ والیبال لهستان (پلاس‌لیگا) دیشب (یکشنبه) پایان یافت. تیم اولشتین در این هفته از مسابقات با نتیجه سه بر صفر مقابل کاتوویچ به پیروزی رسید. سه ست این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۰ به سود اولشتین رقم خورد.

میثم صالحی از اواخر ست دوم این بازی وارد میدان شد و تا پایان مسابقه در ترکیب اولشتین باقی ماند. لژیونر والیبال ایران در این مسابقه ۶ امتیاز هم برای تیمش کسب کرد. صالحی ۶۷ درصد موفقیت در حمله داشت و از ۱۲ اقدام به دریافت خود نیز ۵۰ درصد موفقیت به دست آورد.

اسکرا بلهاتوف در این هفته از پلاس‌لیگا در خانه خود با نتیجه سه بر ۲ مقابل زاکسا صدرنشین مسابقات باخت. اسکرا در ست‌های اول و دوم این بازی با امتیازات ۲۶ بر ۲۴ و ۲۹ بر ۲۷ به پیروزی رسید ولی سه ست بعدی را به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۹ و ۱۵ بر ۱۲ به حریف واگذار کرد تا دومین شکست فصل را تجربه کند.

میلاد عبادی‌پور مانند همیشه در هر پنج ست بازی در ترکیب اصلی این مسابقه قرار داشت و ۸ امتیاز از حمله، ۲ امتیاز از دفاع و در مجموع ۱۰ امتیاز برای تیمش کسب کرد. این بازیکن در ۲۴ اقدام به دریافت توپ هم ۳۸ درصد موفقیت داشت.

در جدول رده‌بندی مسابقات، اولشتین با ۱۰ امتیاز و سه برد در رده پنجم قرار دارد و اسکرا با ۸ امتیاز و سه برد هفتم است.

پیروزی یاران صالحی در هفته پنجم لیگ والیبال لهستان

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha