سی و پنجمین جایگاه سوخت کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

یاسوج- ایرنا- سی و پنجمین جایگاه سوخت کهگیلویه و بویراحمد در مسیر ارتباطی پاتاوه به دهدشت در منطقه زنگوا شهرستان بویراحمد افتتاح شد.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی عصر پنحشنبه در این آئین اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد با تمام ظرفیت‌ها در بخش‌های مختلف بعد از چهار دهه باید در جایگاهی بهتر از امروز قرار می‌داشت.

مهدی افزود: به تعبیر شهید بهشتی وجدان تنها محکمه‌ای است که  افرادی که در خدمت به مردم در طول چهار دهه بعد از انقلاب کوتاهی کرده‌اند باید جوابگوی وجدان خود و خداوند باشند.

روشنفکر با تأکید بر حمایت حمایت از سرمایه‌گذاران جهت رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال، تصریح کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد نیازمند حضور سرمایه‌گذاران است و این مهم نیازمند همکاری و تعامل مسئولان است.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از ۳۵ جایگاه فعال سوخت در استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۳ جایگاه در شهرستان بویراحمد واقع شده‌است.

وی ادامه داد: ایجاد چنین جایگاه‌هایی جهت خدمت‌رسانی و رفاه در مسیرهای ارتباطی و مناطق مختلف از نیازهای ضروری استان برای توسعه و پیشرفت است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد نیز ابراز داشت: در اخلال بوجود آمده در توزیع سوخت در روز اول از ۳۵ جایگاه ۳۲ جایگاه را فعال کردیم و ۱۱ جایگاه به حالت اولیه فروش و توزیع برگشتند.

سالار خشائی افزود: هیچ مشکلی در تأمین و توزیع فرآورده‌های نفتی در استان وجود ندارد و با پیگیری‌های مستمر مسئولان استانی و کشوری مشکل تهیه سوخت در کشور فراهم شده‌است.

وی تاکید کرد: در جایگاه سوخت فعلی به عنوان سی و پنجمین جایگاه سوخت استان که به بهره‌برداری می‌رسد دارای ظرفیت پخش سوخت بنزین و گازوییل است و در آینده فاز سی‌ان جی آن راه‌اندازی می‌شود.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این مجتمع با سرمایه‌گذار خصوصی در زمین به مساحت ۱۵ هزار متر مربع و هزینه‌ای بالغ ۱۰ میلیارد تومان زمینه اشتغال برای ۵۰ نفر را فراهم می‌کند و تأمین سوخت در مسیر پاتاوه به دهدشت را سهولت می‌بخشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha