بازار خوزستان در بحث تامین کالا از آرامش خوبی برخوردار است

اهواز - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: بازار استان از یک آرامش خوبی در تامین کالا برخوردار شده و در فراوانی انواع کالا با مشکلی روبه رو نیستیم.

امیر حسین نظری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با رصد بازار در بحث فراوانی کالا در خوزستان مشکلی وجود ندارد، بو ه ویژه در بحث تامین کالاهای اساسی فراوانی هست.

وی گفت: گشت‌های مشترکی با اداره کل تعزیرات حکومتی خوزستان از سطح بازار انجام می دهیم و روزانه چند گشت از سطح بازار انجام می‌شود.

رییس سازمان صمت خوزستان ادامه داد: در بحث برنج دچار نوسان قیمت شدیم به همین منظور در حال توزیع برنج دولتی هستیم که با تزریق این کالا به بازار شاهد کاهش قیمت این کالا خواهیم بود و در بخش روغن انواع برندهای این کالا در بازار خوزستان موجود است.

نظری با بیان اینکه توزیع مرغ منجمد برای تعادل قیمت این کالا در بازار خوزستان در حال انجام است افزود: مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۱۹۵ هزار ریال برای تعادل قیمت آن در حال توزیع است.

وی بیان کرد: سازمان جهاد کشاورزی باید پاسخگوی توزیع مرغ منجمد با قیمت مصوب در بازار استان باشد و این سازمان در بحث توزیع کالاهای کشاورزی از جمله مرغ و تخم مرغ ورود کرده است.

طبق اعلام اداره کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان حدود ۷۵۰ هزار تن کالای اساسی در خوزستان ذخیره شده است.

در خوزستان حدود ۱۲۰ هزار واحد صنفی وجود دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha