۲۷ مهر ۱۴۰۰، ۱۴:۲۴
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84510200
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

عنایتی: تقابل با استقلال همیشه برای من سخت است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال هوادار گفت: من خاطرات خوبی در استقلال داشتم و تقابل با این تیم همیشه برای من سخت بوده است.

به گزارش ایرنا، رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال در هفته نخست لیگ برتر اظهار داشت: چه زمانی که من مقابل استقلال بازی کردم و چه زمانی که الان به عنوان مربی مقابل آنها قرار می‌گیرم همیشه تقابل با استقلال برای من دشوار بوده است. از نظر احساسی، ه دلیل خاطراتی که در استقلال دارم، هر وقت مقابل این تیم قرار می‌گیرم اوضاع برای من سخت می‌شود. الان با تیمی بازی داریم که فوق العاده سختکوش و جنگنده است. تمام توانمان را به کار می‌گیریم که بازی خوبی انجام دهیم. با توجه به بازیکنانی که جذب کردیم، تیمی متکشل از بازیکنان جوان و با تجربه ساختیم و به بازیکنانم اعتقاد داریم. امیدوارم فردا هر کسی بازی را می‌بیند، از دیدن بازی لذت ببرد.

وی افزود: بازی‌های اول لیگ خیلی سخت است زیرا تیم‌ها از هم شناخت ندارند. ما تغییرات زیادی نسبت به لیگ یک داشتیم. نفراتی که جذب کردیم با تجربه هستند و اعتقاد دارم که آنها حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. فردا بازیکنانم با تمام توان خواهند جنگید تا نتیجه بگیرند. امیدوارم فردا همه از دیدن بازی لذت ببرند.

سرمربی تیم فوتبال هوادار در مورد شرایط مدیریتی تیمش خاطرنشان کرد: چندین جلسه در این باره برگزار کردیم. خیلی نفرات از خرید تیم صحبت کردند اما اتفاقی رخ نداد. خیلی داستان در مورد مدیریت داشتیم. من نمی‌توانستیم اوضاع مالی تیم لیگ برتری را فراهم کنم و باید مالکیت واگذار می‌شد که این اتفاق رخ داد و گروه خوبی کار را به دست گرفتند و من هم تنها به عنوان سرمربی در خدمت تیم هستند.

وی گفت: هنوز تغییر اسم صورت نگرفته اما مدیران می‌توانند نام تیم را عوض کنند. شاید این اتفاق در ادامه رخ دهد.

تیم فوتبال هوادار در هفته نخست لیگ برتر روز چهارشنبه از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال تهران خواهد رفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha