۲۸ شهریور ۱۴۰۰، ۰:۴۶
کد خبرنگار: 2218
کد خبر: 84475685
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار: مسیر توسعه خوزستان اقتصادی است

۲۸ شهریور ۱۴۰۰، ۰:۴۶
کد خبر: 84475685
استاندار: مسیر توسعه خوزستان اقتصادی است

اهواز _ایرنا _ استاندار خوزستان با تاکید بر اینکه مسیر توسعه استان اقتصادی است گفت: خوزستان به عنوان یک استان تاثیر گذار اقتصادی در توسعه کشور از نظر امنیتی هم باید مورد حمایت و پشتیبانی قرار گیرد.

به گزارش ایرنا صادق خلیلیان شنبه شب در نشستی با فرمانده مرزبانی در محل استانداری خوزستان اظهار داشت: امنیت مرزهای ما در دست با کفایت مرزبانان غیور است و با توجه به نقش استان در اقتصاد کشور، دشمنان از هر رخنه  و روزنه ای سعی دارند آسیب‌هایی را به استقلال و حیطه اقتصادی کشور وارد کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مسیر توسعه استان، اقتصادی است  لازمه رسیدن به این امر حمایت از مرزهای آبی و خاکی و همچنین مسیرهایی است که تجارت را با کشورهای همسایه انجام می‌دهیم.

استاندار خوزستان گفت: ضرورت دارد هماهنگی ها و تفاهم هایی انجام شود و کمک‌هایی که می‌توانیم انجام دهیم را دنبال کنیم که در این راستا نشست‌های مختلفی برگزار شده و تفاهمات و رایزنی ها برای این مهم صورت گرفته است.

به گزارش ایرنامرز تجاری و مسافری چذابه درمحدوده سیاسی شهرستان دشت آزادگان با مرکزیت شهر سوسنگرد واقع شده است مرز شلمچه  نیز در ۱۵ کیلومتری غرب خرمشهر قرار دارد ابن دو مرز از جمله گذرگاه مرزی کشور برای تردد زائران اربعین حسینی به شمار می روند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha