استاندار هرمزگان: آزادگان سند افتخار ملت ایران هستند

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس سند افتخار ملت ایران هستند که سخت ترین شرایط و شکنجه های دشمنان را با استقامت و صبوری تحمل نمودند.

فریدون همتی  روز سه شنبه با صدور پیامی ضمن تبریک فرارسیدن ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی افزود: ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی روزی بزرگ در تاریخ ملت ایران است که دشمن را به زانو درآوردند تا ایران در امنیت و آرامش باشد.
وی بیان داشت: دوران دفاع مقدس سرشار از فداکاری و ایثارگری اقشار مختلف مردم در دفاع از ایران اسلامی است که ایستادگی و رشادت آزادگان بزرگوار از نقاط برجسته این دوران محسوب می شود.
استاندار هرمزگان اظهارداشت: آزادگان سختی های بسیاری را در برابر دشمن ظالم تحمل کردند اما برای اینکه ایران اسلامی سربلند و پیروز باشد، خم به ابرو نیاوردند و ایستادگی و مقاومت این بزرگواران مایه غرور و افتخار هر ایرانی است.
همتی در پایان با گرامیداشت فرارسیدن ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، از رشادت، ایثار و استقامت آزادگان بزرگوار و خانواده های آنان به ویژه آزادگان سرافراز استان هرمزگان، تجلیل و قدردانی کرد .
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha