۶۶ واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی قزوین به بهره برداری رسید

قزوین – ایرنا - ۶۶ واحد مسکونی به مناسبت فرارسیدن هفته بهزیستی برای خانواده های نیازمند بهزیستی استان قزوین به بهره برداری رسید.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، در این مراسم که به صورت ویدیو کنفرانس و همزمان در سراسر کشور و با حضور رییس سازمان بهزیستی کشور  برگزار شد، برخی از مسوولان استانی و شهرستانی هم حضور داشتند.

مدیر کل بهزیستی استان قزوین در حاشیه این جلسه اظهار داشت: این تعداد واحد مسکونی برای مددجویان ساکن در  تمامی شهرستان های استان قزوین توزیع شده و مراسم امروز به صورت نمادین در شهرستان البرز برگزار شد.

علیرضا وارثی گفت: از ۶۶ واحد به بهره برداری رسیده، ۳۳ واحد در شهرستان قزوین، هفت واحد در شهرستان البرز، پنج واحد در شهرستان آبیک، پنج واحد در شهرستان تاکستان، هفت واحد در شهرستان بویین زهرا و ۹ واحد در شهرستان آوج قرار دارد.

وی افزود: این واحدهای مسکونی با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بنیاد مستضعفان استان قزوین و تسهیلات ارایه شده به مددجویان به بهره برداری رسیده است.

این مسوول گفت: در مجموع چهار میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان تسهیلات و کمک بلاعوض برای بهره برداری این واحدهای مسکونی پرداخت شده است.

مدیر کل بهزیستی استان قزوین اضافه کرد: بهزیستی استان قزوین امسال ۲۶۲ واحد مسکونی برای مددجویان این اداره کل خواهد ساخت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha