فرصت سه روزه داوطلبان آزمون دستیاری برای رفع نقص مدارک

تهران- ایرنا- فرصت رفع نقص مدارک برای داوطلبان چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی با ارائه مهلت سه روزه از امروز یکشنبه تا سه شنبه ۲۲ تیر ماه فراهم شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی سه شنبه هشتم تیر ماه ۱۴۰۰ در ۲۸ حوزه امتحانی دانشگاه های علوم پزشکی با حضور ۸۴ درصد از داوطلبان این دوره برگزار شد.

تعداد ۱۲ هزار و ۶۰۱ نفر در این دوره از آزمون ثبت نام کرده بودند که از این تعداد پنج هزار و ۴۶۳ نفر مرد و هفت هزار و ۱۳۸ نفر زن بودند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرده است تمامی داوطلبان آزمون که مطابق با دفترچه راهنمای آزمون مدارک خود را به صورت کامل ارسال نکرده اند، فرصت دوباره ای برای ارسال مدارک لازم دارند و می توانند آن را به صورت اینترنتی به نشانی sanjeshp.ir سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال کنند.

داوطلبان چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از امروز یکشنبه ۲۰ تیرماه تا سه شنبه ۲۲ تیرماه فرصت دارند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به تکمیل و رفع نقص مدارک ثبت نامی اقدام کنند.

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha