هیچ دانش آموز نیازمندی به خاطر مشکلات مالی از تحصیل باز نمی ماند

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان گفت: در حال حاضر ۴۳ هزار دانش آموز نیازمند استان تحت حمایت این نهاد هستند که نمی‌گذاریم هیچ یک از این افراد در سال تحصیلی جدید به خاطر مشکلات مالی از آموزش باز بمانند.

جلیل تراهی عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: کمیته امداد هرمزگان با استفاده از کمک های دولتی و همچنین مشارکت های مردمی و کمک خیران و با همکاری آموزش و پرورش استان ضمن ارائه خدمات تحصیلی و آموزشی به دانش آموزان نیازمند، مشکلات مالی آن ها نیز را برطرف کرده تا آن ها بتوانند با خیالی آسوده به تحصیل ادامه دهند.

وی بیان داشت: در سال تحصیلی جدید (۱۴۰۰-۱۴۰۱) حدود ۱۰۶ میلیارد ریال اعتبار برای تامین اقلام تحصیلی ضروری دانش آموزان و دانشجویان دانشگاه های دولتی تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان اختصاص یافته است.

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان اظهارداشت: این میزان اعتبار برای خرید اقلام تحصیلی ضروری از جمله کتاب، نوشت افزار، پوشاک، کفش و سایر هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان درنظرگرفته شده است.

تراهی یادآورشد: ۳۵ درصد از دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان در مناطق شهری و ۶۵ درصد در مناطق روستایی هستند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha